bugün

ulan tamam seviyorsun anladık. biz de seviyoruz. seviyoruz ama kendi eksenimizde tepinmiyoruz. diyeceğim o ki, kızım bir şeyler yapıyormuşsun. yapma!

*ne idüğü belirsiz hormanlar içinde kaybolmuş bir genç kızdır.

bundan yaklaşık 2 ay önce bir kız arkadaşla starbucks'da oturuken yanımıza bir kedi geld... tamam lan yalan söylüyorum. doğrusu için alt satırları okuyunuz.

dersaneden çıkmışım. hava pis. yağmurlu. durakta dondu mu donmadı mı diye penisimi yoklarken otobüs hattımı gördüm ve bindim. oturacak yer bulamadığım gibi ayakta da yer bulamamıştım amınıskym. aha şöyle bir haldeydim, görsel

her neyse evimin yakınlarına doğru şükür ayaklarım yere basıyordu. 89c otobüsünü bilenler bilir öyle pis nalet bir otobüstür ki bu, oruçlu binenin orucunu bozar mazallah. evime 3-4 durak kala trafik tekrar yoğunlaştı. kaldırımda birilerini gördüm sanki. sevgiliydiler. özenmiştim resmen. vay anasını diyordum. kulaklığımda boom boom pow çalıyordu. bana attırdığım fişekleri hatırlatıyordu adeta. nerden geldik lan bu konuya :s

bu çiftden kız olanı yavru bir kedi görmesin mi? aman yarabbi. helavela velvela. o ne el o ne kol o ne ayak o ne surat güzel kızım. allah belanı vermesin. dersin pide kuyruğunda anneanneni pandikliyorlar. ulan o sahnede vermezsin bu tepkileri. peki ya erkeğin durumuna ne demeli. kediyi sevmek için öne doğru eğilen kızın götüne arkadan bir bakışı var. püüüh. insan manitasının götüne bakar mı lan. ben hayatta bakmam. yalarım.

özet sevenlere gelsin: kızım. bir şeyler yapıyorsun. yapma!
(bkz: elmyra)
yavru kediyle karşılıklı miyavlamak süretiyle kıvrım kıvrım olan tokatlanası kızdır.

+ ay canııımm ne tatlııı (ince ses tonu)
- miyaaaavv
+ aaaayy
- miyaaavv
+ aayyyy
- miyavvvvv
+ çok şeker yaaavvvvv
- miyavvvv

eöğh..
duygusal orgazm yaşıyan kızdır , tiksindirir.
amağğğnnnnn tanrğğğğğğğğğğmmmmmmmmmmmmmm ne kadar şekerğğğğğğğğ diye bağıran kız. bide inanamıyorum diyen cinsi vardır. bu tür kızlar duvara çarpılıp hırpalanması gereken kişilerdir.