bugün

hıyaaaaaaaaaa yiceam seniyyyyyyyyyyy!
Kafa siken tepkilerdir.
(bkz: Ayy çoook tatlıııı).
10 dakika önce çektiğim videodan duyduğum kadarıyla;

"şinirli mişin şen, aman ne de korktum, göbüşü yerim ama patiyi ışırırım ama, götünü yerim senin ben"
dir.
(bkz: anneeeöm)
Ayyyyyy yerim ben seniiiiii. Tatlılığa bak yaa aşkooooooom benim. O boncuk boncuk bakan gözlerini yerim yerim...
gerçekçi fakat fazla abartılı bir davranıştır. bir erkeğin yanında yapıldığında kızın yüzüne gülüp arkasından vay amına koyim kedi kadar değerimiz yok beni bile bu kadar şevkatli sevip okşamadı deyip intikamını acı bir şekilde almasıdır.
Kedi kadar tatlı eylemlerdir. Güldürür.
Ay ne kadar tatlı ya miniş miniş, pembecik dilli pembecik burunlu, hanimiş de pisicik tarzı bebek sever gibi incelen ses tonuyla sevimli bebişi mıncıklama istekleridir. tam bir hayvansever olmayan tırmalanınca atıverir yere, gelen hayvandan gelsin diyen de sesini çıkarmaz.
yha ne kadan tatlı bi se sin shennn.
Aaaaa! * kuyruğuna bak lan fare gibi? *
oy oy annem ayy yeyim seni ben yhaa ne kadar tatlısın senn.

Eksilemeyin amk bizzat gördüm kız kediye annem diyordu laan.
Ay kocakafa buuuuuu minnnaaaaaaaaak ayyyyy kıyamammmmm seni annem o burun ne? Hanimiş burun? Hanimiş kulak? Hanimiş o dil? Hanimiş o çük?(bunu ben ekledim).
Tatlılığına bakıp ''ya pireliyse'' diyetekten uzaklaşılmalı.
(bkz: kendimden biliyorum)
Ayy suna baksana ya çok tatlı yerim ben seni uuuuuv.

Ben öyle yapıyorum, içten samimi tepkidir.
Bi defa yolun ortasinda yavru kedi gormustum. Geceydi ama. Dedim ezilir falan aldim baska yere attim ama bildiginiz attim sonra uzaktan bi ciglik atti hayvan. Hala vicdan azabi duyarim. Niye attim bilmiyorum ama aslinda iyi bisey yapmak istmistim *
şöylesine şahit olmuşluğum var;

+ayhhh samettthhh ama çok tatlü bü ayyy ayyyy baksana samet nasilda sevdiriyor kendini
+hanimiş o hanimiş o aşkım bebeğim

samet dayanamaz haliyle

-kaç lira bu?

satıcı

-1100 dolar abi

samet

-ne? ne diyorsun kardeşim sen

kız hala

- ay samethhhh baksana kulaklarına küvrük küvrük yirim sini bön oy oy hanimiş

satıcı

-Scottish Fold abi bu

samet

- yürü kız sokaktan bulurum ben sana

eheh
https://m.facebook.com/st...11&id=100001927667972
14 şubatta peluş ayı hediye aldığında verdiği tepkiyle aynıdır.
hele bir de sarı veya beyazsa, gözler de mavişse eriyip akarım oracığa. Sıvı halde toplarlar beni artık. Aslında Yavru kedinin her türlüsüne içim gidiyor.

Beyler, annelik içgüdüsü denen bir şey var. dalga geçiyorsunuz da, "aayyy çok tatlı yerim ben seni bebiiiişşş!" derken sevgi fışkırtıyoruz sağa sola. gözbebeklerimiz kalp şeklini alıyor. Kafamızın üstünde pembe kalpler uçuşuyor.
genellikle "ayyy çok tatlı, şuna bak çok sevimli, şu masumiyete bakar mısın?" şeklinde verilen tepkilerdir.
-Ayy ne kadar tatlı suna bi baksana yaaa.
Gel pisisispipisisis
+askım sen ne dedin?
-ne kadar tatlı suna baksana dedim?
+ondan sonra ne dedin?
-gel pisipisi dedim.
+askım senin benden önceki sevgilinin kedisi vardı di mi? Onun pipisi aklına geldi?
-oha&"&"₺@&!?!?!@
Genellikle kedi görünce "kediiiiiiiğ" diye köpek görünce "köpiliiiiiiğk" diye bağırıyorum.
Ayyyyy sin ni kadar şiker bişisiiinnn yirim seni yirim.
pusscat !

bacım puss mi dedin sen gel bakayım söyle.*