bugün

Ne kadar da art niyetlisiniz. Aklınız direk bel altı çalışıyor.
Uyumaktır. Mesaj atma , aramada güzelce uyuyum diyodur kibarca. Neyin kafası bu.
pompaya hazırım diyor.
akla kötü kötü şeyler getirmek olabilir. evet.
Uyumak!

Bazen cevaplar sandığımızdan daha basittir.
(bkz: sanal sex)
gece gece aksiyon arıyordur. evet.
Gece 00.00 geçti ya hemen kafada gece tarifesi.
Motor yanıyor mesajı vermektir.
kendini belli etmektir. evet.
Uyuyacam, sus artik diyor.
Her şeyi de kötü düşünmemek lazım. Zaten bu yüzden geri kalıyoruz. Mesajlaşırken yatağıma geçtim uzandım birazdan uyuyacağım diyebilir bir kız. Ne var ki bunda?

Hep kötü düşünmek yerine olaylara bakış açınızı değiştin. Belki de kız o cümleyi aynı anda konuştuğu başka bir erkeğe yazmıyor. Ne yaptığını söylüyor.
O anda konuşmaya devam etmek istiyor ama yazacak bir şey bulamadığı için öyle yazdı belki de.

Biraz da aklınızla düşünün. Tamam kötü olanı da düşün ama her zaman da değil be kardeşim. Yazık ediyoruz kendimize.
alttan alttan mesaj veren kızdır. evet.
gece gece içte bir kıpırdanma yaratmaktır. hınzır seni. evet.
insanı tahrik etmek olabilir. Evet.
Tabii ki cinsellik. Çünkü yatakta uyunmaz tezgahta uyunur yatakta sadece seks yapılır.
Yorgan altındayım da diyorsa ayıp şeylerden bahsedebilir demek istiyordur çünki ayıp yatakta olur.
Her şeyin altında başka bir şey aramamak gerekir. Gayet sıradan, düz bir cümledir.
Bazen bir yatak sadece bir yataktır.- russo ekspred.
Pek hayırlı amaç değildir. Evet.
Uyku moduna geçtiğinin habercisidir.
bunu yatağına geçen kızdan başka kimse bilemez diyelim ve spekülasyona devam edelim gecenin ilerleyen saatlerinde.
amacı sizi azdırmak olan kızdır.
süperpozisyon ile ilgili bir şeyler anlatmak üzere olan kızdır.

(bkz: süperpozisyon
Ben hoş karşılamazdım. Mümkün mertebe uzaklaşmaya çalışırım. Daha iki konuşmada böyle yaparsa ohoo o karakter çatırdamış demektir. Tasvip etmiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar