bugün

güzelligiyle etkileyen, ses tonuyla dumur yasatan dişi.
güzel olduğu kadar ara sıra dengesiz davranışlar sergileyen manken kişisi..
türkiye çapındaki güzel modellerdendir ama kendisini bi türlü gösterememiştir.güseldir,durudur,süperdir..
bir dönemler erol derviş ile takılan şahsiyet.
şimdilerde djlik yapan "sosyetik güzel" lakaplı ablamız...
kimiLerine göre saLak, kimiLerine göre güzeLLer ötesi.. ortası asLa yok.. bana göre ise... daha sonra kuLağınıza fısıLdarım..

(bkz: bana göre süt onLara göre çikoLata)
yüzünün güzelliği sesinin tatlılığına vurmuş olan kadın.dünya tatlısı bir hanım
zamanında fashion tv'de yayınlanan bir yarışma programına türkiye adına katılmışlığı da vardır bu hatunun..
nişantaşı'nda bir mağazada elimdeki çantaya bakıp ''siz mi alıyorsunuz?'' diye soran, ''karar vermedim bakıyorum'' cevabını aldıktan sonra çantayı elimden kapıp ben daha ne olduğunu anlayamadan kasaya koşup satın alan insan.
hiç de güzel bulmadığım ve sevimsiz davranışları ile mevcut sempati krıntılarımı da alıp götüren manken / dj / oyuncu dişi
Ünlüler Çiftliği sonrasında konuk olduğu Beyaz Show'da çiftlikte yaşadıklarını anlatırken ''Çok ilginç şeyler öğrendim. Mesela inekler bok yapıyorlar ve o bok bizim yaptığımız gibi olmuyor. (seyircilerin gülmesi üzerine) Gerçekten söylüyorum ya. Hatta ben o bokları elime aldım, kokusu da kötü değil. Biz de o boklardan yaktık'' diyen* sosyetik güzel.
Bu söyleminden sonra ne kadar zeki olduğunu herkes anlamıştır. Allah'ın işine bakın ineklerin boku, tezek olarak kullanılıyormuş. Bir yaşıma daha girdim.
bir zamanlar startvde yayınlanan bir yarışmada prenses yasemin olarak sorduğu sorularla yarışmacılara joker veren kişi.
çocuksu sesiyle hayran bırakan, masum yüzlü sosyetik güzel. yok ortalarda şu sıralar malesef.
bebek suratlı taş gibin hatun.
Mankenlikle oyunculuk arasında gidip gelen güzel olduğu varsayılan insanoğlu.
bir dönem karakolda polislerden "Chicken Menu" dilenen hatun.
ebleh güzel.
saçlarını beğendiğim garip yürüyüşlü hoş kadın.
(bkz: yasemin deep) * * *
ilk olarak teoman'in bir klibinde kendisini gorme serefinde bulundugumuz, sosyetik guzel.
son yıllarda hiç ortaya çıkmaz nedense eskisi kadar.
an itibarıyla uyuşturucu operasyonunda göz altına alınmıştır Milliyet'in haberine göre...
güzel kadın. tabi oyunculuktan uzak durduğu müddetçe.
"yazık kıza" dediğim manken.
uyuşturucudan muzdariptir. çoğu özenilen hayatlar gibi.
büyük ihtimalle bütün sosyetik salaklar gibi legalize it diyenlerdendir.