bugün

çok meşhurdu bu kız zamanında. komik bi ses tonu olduğunu hatırlıyorum karıştırmıyorsam.
40 yaş üstüyüm sekste güçlüyüm.

Tanım: bal gibi hatun. Şimdi gelsin şimdi yerim.
Bu arkadaşı hatırlayanlar net 40 yaşve üzeridir..
bir dönemin hızlı ve popüler hatun kişisi/ünlüsü. şimdilerde napar ne eder bilinmemektedir.
Süt gibi hatundu. Her türlü gideri var.
Duru bir güzelliği olduğunu düşündüğüm manken/oyuncu kişisi.
Ses tonunu eskiden dublaj sanıyordum. Çizgifilm karakteri gibi bir şey yahu.
oyunculuğu pek iyi olmasa da uğur polatla oynadığı '' çilekli pasta '' adlı filmde sevimliliği ve mickey mouse ses tonuyla beni etkilemeyi başaran güzellik.
ne yazmayı ne okumayı adam gibi biliyor, buna rağmen Amerika'da ikamet ediyor olması garip.
solan bir çiçektir.
babyface'e sahip olan fakat fiziken kafagöz bir kavgaya girişsek ağzımı burnumu kıracak kapasitede olan hatun.
bundan 10 yıl öncesinin en popüler kadınlarındandı derya danacı diye bir adamla gezerdi ama şimdi ortalarda hiç yok.
büyük ihtimalle bütün sosyetik salaklar gibi legalize it diyenlerdendir.
"yazık kıza" dediğim manken.
uyuşturucudan muzdariptir. çoğu özenilen hayatlar gibi.
güzel kadın. tabi oyunculuktan uzak durduğu müddetçe.
an itibarıyla uyuşturucu operasyonunda göz altına alınmıştır Milliyet'in haberine göre...
son yıllarda hiç ortaya çıkmaz nedense eskisi kadar.
ilk olarak teoman'in bir klibinde kendisini gorme serefinde bulundugumuz, sosyetik guzel.
(bkz: yasemin deep) * * *
saçlarını beğendiğim garip yürüyüşlü hoş kadın.
ebleh güzel.
bir dönem karakolda polislerden "Chicken Menu" dilenen hatun.
Mankenlikle oyunculuk arasında gidip gelen güzel olduğu varsayılan insanoğlu.
bebek suratlı taş gibin hatun.
çocuksu sesiyle hayran bırakan, masum yüzlü sosyetik güzel. yok ortalarda şu sıralar malesef.
bir zamanlar startvde yayınlanan bir yarışmada prenses yasemin olarak sorduğu sorularla yarışmacılara joker veren kişi.