bugün

bildiğin bebek ya. saçlarını kestirince daha çıtır oldu sanki.
tay gibi bir şey. inşallah özcan deniz yememiştir. amin.
Yüz güzelliği türkiye ortalamasının üstünde seviyededir.
tamam güzelsin. onu anladık.
ama armağan çağlayan'ın dediği gibi 'çı-çı' konuşmak nedir? böyle dişlerinin arasından, yapmacık bir tonlama ile. kadının konuşmasına dikkat etmekten diziye konsantre olamıyorum yahu.
türkiye standartlarının üzerindedir.
(bkz: anasına bak kızını al kenarına bak bezini al)
facebook ile arası iyi olmayan en son 27 ocak 2015'de fotoğraf paylaşan oyuncu ablamızdır. az biraz yönetmenliğinin de bulunduğu söylenir.

https://www.facebook.com/...1544983072406594/?fref=ts
fake hesaplarını facebook hesabı sananları göstermiştir. lan olum bu sözlük çok komik ya.
Mal gibi bir kadın
ayrica hic mi hic guzel degildir
ultra iticidr.
ince uzun suratli, yuzunde guzelligin g si olmayan, annesi oyuncu olmasa ancak tezgahtar olabilecek olan vasifsiz.
hayattaki 4. büyük idealim kendisiyle seks yapmak.
Bence Güzel değil.
Güzel mi çirkin mi bilemem ama kadında garip şekilde fazla bi iticilik var.
46 dizisinin ( reklam veren 46 diyor ) izlenmesinde önemli pay sahibidir . Melis Birkan ne kadar yanlış bir seçim olmuşsa kendisi o kadar doğru bir kast seçimidir. Oyunculuğu konusunda yorum yapmıyorum ama Melis Birkan ile kıyaslarsak daha başarılıdır.
Annesi suna yıldızoğlu olan bi insanın oyuncluğunu niye sorgulayamıyoruz anlamadım ki. Oyunculuk genetik mi geçiyor.

Geçiyorsa bile babasına çekmiş. Haberiniz olsun.
türkiyenin ün güzel kızı, kadını, kısrağı.
Az önce 46 dizisini izlerken dikkat ettim oyunculuk sıfır. Güzellikle götürüyor işi. Lakin taşıma suyla değirmen dönmez...
Türk değil, ingilizdir. Türk olsa duramazdınız. Tatlı bir suratı var, oyunculuğu zayıf, konuşması da o kadar iyi değil.
(bkz: AŞK)
dişlektir o yüzden star olamaz.
tavırları ve gerginliğiyle ingiliz'den çok türk'e benzeyen oyuncu.
Gerginliği geçerse oyunculuğu düzelir diye düşünüyorum.
Frankenstein'da çekingenliğimizi bizi aşağılamak için "türk gibi suskun" diyerek ifade eden mary shelley: bu da sana input olsun.
46 dizisinde bunu oyuncu olarak alanin aklina turp sikayim. sikimsonik ask dizilerinde is yapar ama bu dizide asiri egreti duruyor.
itici bulduğum kadın.
tumblr kızı çantasıyla gezen polis mi olur amk.
böyle polis olsa bekçisinden emniyet müdürüne kadar sikmeyen kalmaz.