bugün

Annesi babası ne yapıyor acaba, çok merak ettim ...

Bu işin b☆ku çıkmaya başladı ...

görsel

Kastamonu'da Korona virüs tedbirleri kapsamında 20 yaş altı gençlerin sokağı çıkma yasağı nedeniyle evden çıkamayan 10 yaşındaki çocuk, ‘yasal hakkım’ diyerek jandarmadan cips ve çekirdek istedi. Jandarma ekipleri, çocuğun isteklerini alarak evine kadar teslim etti.

https://www.google.com/am...-jandarmadan-cips-istedi/
kastamonu velediymiş şaşırmadım.
Lan olm ben anlamıyorum valla. 155'i ben de aradım bir şey sormak için. Günde 8 kere denedim düşmedi telefon.

Üstelik hattı 2'ye bölmüşler. Acil çağrı için 1, istekler için 2 diyor. 2'ye basınca 28 dakika çalıyor. Açan yok. Millet nası cips için düşürüyor valla merak ediyorum.
Yüz verdik ayıya, ayı sıçtı halıya durumudur.
Akıl, izan, eğitim önemli detaylardır, her ebeveynin sahip olması gereken ve evladına aktarması gerekendir.

Düşünsenize, gerçekten yardıma ihtiyacı olan, kimsesiz olup ekmeği, tuzu bitmişe yetişeceğine, cips hizmeti vermeye mecbur bırakılan acil yardım ekiplerine ve insanlara zerre saygınız olsun.
Her haltı istismar etmeyin alla'sen, ayıptır!
Rakı isteyen dayıyı övüyordunuz çocuk cips istemiş suçlu mu oldu? Gayet hakkı. Tatava yapmayın hakkı olanı istemiş jandarmada görevini yerine getirmiş. Evet.
iş güç yok iken, milletten 4 çocuk isteyen kişinin suçu yok mu?
Parasını verip devlete kitlemediği müddetçe kondom istese de zerre penisimde değil.
bir durum. ilk başta çocuğun canı cips istemiş çare bulamayınca jandarmayı aramış diye düşündüm. ama " yasal hakkım" cümlesi kolluk güçlerini çokta mühim olmayan bir şey için meşgul etme durumu gibi geldi bana. bilemedim. olayın ayrıntısından anlaşılır.