bugün

şimdi; olur mu ya? olmasın, olmamalı... kaç gündür gaz yiyoruz olum biz, sikerim ben böyle davayı ulan diye bi mide yanması, bi mide krampı geçireceksin bunu okuyunca ama, evet bebeğim, yarın bu ülkenin tayyip'çileri kendisini karşılmaya gidecektir.

bu karşılama yakıp yıkarak değil ciddi anlamda sessiz sakin ve ayar dolu bi karşılama olacaktır. tayyip'in dediği %50'inin sadece küçük bi kitlesidir. coşkuyla karşılanacak olan tayyip halkına yine seslenecek millet yine sessiz sedasız taşkınlık yapmadan dinleyip evlerine gidecektir.

adamlar akıllı kardeşim. adamlar senin gibi bugunu kurtarma değil 50 yıl sonrasının peşindeler. sen hebele hübele ortama atlayıp daha amacının ne olduğunu bilmediğin eylemlere katılırken adamlar herseyin bilincinde.

nerden biliyorum biliyo musun sevgili arkadaşım. ben solcu kalesi diye adlandırılan zonguldak gibi elini sallasan illa bi solcuya, komüniste denk geldiği memlekette yaşıyorum.

200 kişi cadde merkezde gezi parkı eylemlerine destek olurken, pazartesi akşamı türkçe olimpiyatları düzenlendi bu şehirde...

sana bişey diyim mi, senin 6 gündür toplayamadığın kalabalığı adamlar 1,5 saatte topladı. senin tencere tava ile ses çıkarttığın ortamda kenyalı adam senin enstürmanlarını çaldı. sen ingilizce duvar yazıları yazarken eyleminde adamlar dünyanın bi ucundan gelip senin dilinde barış şarkıları söyledi...

yarın o kalabılığa iyi bak, o kalabalık tayyip'in kendilerine " ben size büyük çileler vaad ediyorum" var mısınız dediğinde az sonra tıklayaıp bakacağın linkteki kalabalık ne dedi hep bir ağızdan biliyor musun?

varız!!!

görsel
alışmış kudurmuştan beterdir.
başbakana "her krizde neden ülkeden kaçıyorsun?" diye sormayan onbinlerdir.
meydanlarda, mitinglerde, reyhanlı'da başkanlarını yalnız bırakmayan on binlerdir.

parayı veren düdüğü çalar.

yarın da orda olacaklardır; yeter ki makarnasız, kömürsüz, seçim zamanı beyaz eşyasız bırakılmasınlar.
dilbilgisinden bihaber kişilerdir. yarın ve giden mi? hala süren var düzelteblirsin.
tayyip'i karşılamaya giden onbinlere para dağıtmak... cidden o gaz fazla gelmiş kardeşim size. sen sanıyosun ki, adamlar makarna için kömür için seviyor tayyip'i.

hakıkaten o kadar sığ mısın? kömürünü alıp gizli tasnifle yapılan seçimlerde başka partiye oy veremez yani he mi?

senin onu anlamanı beklemiyor zaten kimse, gölge yapma yeter.

http://haber.stargazete.c...si-yakalandi/haber-759630
demokratik tepkilerini gösterecek onbinlerdir.
bu tepki sırasında (sadece birkaç provakatör yüzünden);
candaş ve yabancı medyanın araçları yakılacaktır,
görevi gereği durdurmaya çalışan polise taş ve sopalarla saldırılacaktır.
namaz zamanı geldiğinde kamu binalarının kapısı kırılıp içerde ayakkabı ile namaz kılınıp maklube yenecektir.
muhalif ve laik kesime ait olduğu düşünülen işyerleri yağma ve talan edilecektir.
faizci bankaların camı çerçevesi indirilecektir.(bu bankalar iki tarafa da yaranamıyo yazık a.q.)

olur mu sizce?
olmaz değil mi olamaz!
işte beğenmediğiniz koyun dediğiniz adamlar allah'tan korkar, masumun malına, devlete zarar vermez.
anlayın farkı.
sokağa inemeyen götlerin, havaalanında sahiplerini karşılamak için yapacakları olay. karşılıklı yalaşırlar artık.
gezi parkı ile mesaj verilmiştir, rte ne kadar verilen mesaj yok desede mesajı almış olduğu göz altı torbalarından bellidir....

onun için isteyen gidip istediğini karşılaya bilir efenim.
miilet insan görsün diyen onbinlerdir. ülkesini ve liderini seven onbinlerdir. helal hepsine.
sokağa inmemiş götlermiş.

kardeşim neden sokağa insin adamlar? ne istiyorsun? halk birbirini mi kırsın. adamın karısına kızına ana avrat küfür ediyosun. amsız tayyip diye duvar yazıları yazıyosun. köprünün adını emine koy ki millet üstünden geçsin dıyosun. adama oy verenlere sosyal medyadan yine lanet yagdırıyosun. 3 gram beyninle beyinlerini sorguluyosun. yemediği küfür kalmadı adamların. tahrik hadsafhada.

bu ülkede anne, baba, aile nasıl kavramlar haberin yok mu senin? nefret suçu yayıyorsun. ekonomiye verdiğin zarar belli. o senin benim cebimden çıkacak biliyosun. otobüs yakıyosun, darp edip, darp ediliyosun. demokratik eylem adı altında huzursuzluk çıkarıp milleti galayena getirmeye çalışıyosun.

hala adamlara sokağa inin de görüşelim diyosun. yarın o binlere iyi bak. gördüklerin yüzünden çok canın yanacak.
ARKALARINDA CEVRILEREK TOPLU IMHA EDILEBILECEK ONBINLERDI DIKKAT ETSINLER.
evde zor tuttukları %50 dir. *
teyyip erdogani karsilamaya giderken neden taskinlik yapasinki nasi bir tutuyosunuz anlamiyorum. gazi ye copu suyu ye sonra teyyip erdogan ciksin seni assagilasin sonrada domal bakiym domaliyo musun? yoksa dimdik yilmamaya mi calisiyosun?
koş oğlum denileceklerin bir kısmıdır.

evlerinde zorla tutulmalarına gerek kalmayacaktır.
canımızı yakacak başbakan yalakalarıymış. derdiniz canımızı yakmak olsaydı önce yüreğiniz olur meydanlara çıkardınız; sizin derdiniz buysa bizim de derdimiz bu derdiniz. ama siz ne yapıyorsunuz, aman evimizin önünden servis bizi alsın da havaaalanın da biraz oral sex yapalım telaşındasınız. şimdiden dilinize sağlık.

hamiş: korkak değil asillermiş. sabah sabah güldürdünüz. acaba asaleti size soksak durur mu?
dogru onermedir. Gidecekler fakat insanliklarini birakip gidecekler. Kusura bakmayin ama ayni topraklarda yasasakta hepsinden nefret ediyorum elimde olsa kadin yasli dinlemem hepsini katlederim ne olursa olsun.
erdoğan'ın söylediği yüzde elli on binlerle mi ifade ediliyor! ilginç. gitsinler tabi. meydana inseydiniz keşke yalakalık yapacağınıza. gerçi ne de olsa o sadece sizin başbakanınız.
sürü psikolojisi ile güdülmeye alışmış koyunlardır.
sayıları binler mi olacakmış ahahhaha ama bu çok az değil mi yawwwww diyenler var.

bak benim güzel evladım bak benim liselim.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/456480/+

bu link basit bi istanbul mitinginde çekilmiş bi fotodur. bu adamlardan her yerde var. ülkenin genelinde. senin yarın güzelce bi oral seks çekeceklerdir dediğin bu kişiler var heryerde.

bu, senin yıllarca domalıp, senin yıllarca postal yaladığın gerçeğini değiştiriyor mu bebeğim? hayır bilakis seni daha da hırçınlaştırıyor.

sandıkta geçeme, ordu göreve. başın agrısın azıcık, ordu göreve. inşaatın yıkılsın elinde türk bayragı üstüne atanın olduğu tişört anıtakabire şikayete.

korkma inmeyecekler meydanlara... hayatları boyunca ezikler, bok böcekleri, yobazlar temalı lafları duydukları için sizin guruhtan, korkma canını yakacakları tek alan sandık olacak canım benim.

tüm akp'liler için;

--spoiler--
ama ayni topraklarda yasasakta hepsinden nefret ediyorum elimde olsa kadin yasli dinlemem hepsini katlederim ne olursa olsun
--spoiler--

diyen adamlardan olmayacaklar emin ol. hepsi sadece o günü bekliyor.
yüzde 50 nin yüzde 60 a çıkmasından dolayı küçük gibi görünen lakin azımsanmayacak bir çoğunluktur.
görsel
zaman hatası yapmış kişi söylemi.

gidecek olmalı kardeşim, gidecek.!
henüz giden yoktur, gidecek mi acaba olanlar vardır. iktidar imkanlarıyla bindirilmiş kıt'alar toplamak zor bir şey değildir. bugün chp de, mhp de, bdp de ve hatta rp de, iyi örgütlerlerse, 10 binlerce insanı rahatlıkla bir araya toplarlar. eylemcilere karşı "güçlüyüz" mesajı verip yandaşlarına moral, muhalefete de gözdağı vermekse, bunun siyasi sonuçlarını akp bu işi yapmadan göremez. akp'li çelik böyle bir karşılamanın olmayacağını söylemiştir, ama bakalım bu laftan dönüp deneyecekler mi ? eğer tumturaklı bir karşılamaya karar verirlerse, bu ttutum, türkiye'de barışa ve demokrasiye hizmet etmez, tersine sonuçlar yaşanır.
o onbinleri kemalist bir kisinin bile yerini dolduramadigi bos topluluk.