bugün

şu cümleyi kuracağım günü bekliyorum bu yaşıma geldim kuramadım gitti.
(bkz: secret yapmak)
güne güzel başlamak için kendine uyguladığı terapidir. ne zaman yarın çok güzel olacak desem hep boktan geçmiştir. o yüzden hayırlısı olsun demek daha iyi sanki. umuda kapılmıyorsun en azından.
kişisel gelişim kitaplarından fırlamış bir cümledir. ben bunun en komik versiyonunu kişisel bir olumlama videosunda duymuştum. Hanım kişi durmadan "yeteneklerim ve ben ne kadar da güzel bir harmoniyim" diye tekrarlayıp duruyordu.

videoyu neden izlediğimin önemi yok. o cümleyi de tabi ki tekrar etmedim.
benim için çok güzel geçicek bir gün olacak. şimdiden sabırsızlanıyorum.
her yarın gibi olan. (bkz: düşünmesi bile güzel)
yarın güzel bir gün olacak çünkü buna inanıyorum... evet ya oley! yarın harika bir gün olacak sağlıklıyım daha ne..
deriz hep, öyle olmasını umarız sabah uyanır açarız gözlerimizi bi umut başlarız güne. cıvıl cıvılızdır. güzel bir gün ya bugün peh! o günün diğerlerinden farklı olmadığını, onun da boktan bir gün olarak diğerlerinin arasına katılacağını anlamamız pekte uzun sürmez zaten. misal okula gidersin girdiğin sınavlardan birinin sonucu açıklanmıştır ve kaldığın kesinleşmiştir. işte o an bunun olabileceğine inanan kafama sıçayım nidaları atarsın içinden. olmaz yani öyle bir şey yarınlar hep boktandır.

hayır hayır bu kadar da kötümser olunmaz. benim hala umudum var* her şey çok güzel olacak.
yaptım olacak.
(bkz: hassiktir lan)
(bkz: umut tacirliği)
polat alemdar mod on

hayat bir gündür o da bugündür.

polat alemdar mod of
yalandir. guzeldir.
Hislerime inanıyorum, yarın güzel haberlerin geldiği, güzel bir gün olacak.
Bugün güzel bir gündü, yarın güzel bir gün olacak. Oh oh gelsin pozitif enerjiler uzak olsun negatif düşünceler.
görsel