bugün

doğal olarak resmi bir yazı ile belirtilmese de bütün sözlüklerde böyle bir düşünce yapısı hakimdir.. mesela birisi "mahmut31" diye nick alınca hemen "chat odası abazanı" ve/veya "adına nick almış beyninde zeka kırıntısı bile olmayan yazar", "alacak başka bir nick bulamamış insan" vb. türlü laf söylenmekte..

hani özgür bir platformduk lan? nerede kaldı nick seçme özgürlüğü? herkesi komik, şakacı zannetmeniz nedendir? ya da siz bu sözlük yazarlığı işini abarttınız mı nedir?

yapmayın arkadaşım.. yusuflar, ahmetler, denizler, selinler de yazar olsun ve istedikleri nickleri alsınlar..

siz "peniselin"e bile laf söylediniz utanmazlar..

ah ulan ah..
begenılme, hos gorulme cabasından baska bır sey degıldır... bır sekılde komık olayım, gulsunler, sepmatık oaltım falan fılan seklınde kasılır ve cıka cıka fatal matal dıye nıkler cıkar... yaz kardesım kendını, neysen o nıkı al, bak bana da ogren bıraz..
(bkz: ilk izlenim çok önemlidir)
içinde bulunduğum, sözlüğe bir hoşluk katmak isteyen yazar hissiyatı. * * *
türk insanı ya da okurunun ne kadar "şekilci" olduğunun göstergesidir.
evet evet, bakıyorum mesela dış ülkelerin forumlarına, arada yolum düşüyo korsan için, karıştırma burayı,
bakıyorum adamların nicklerine,
allahımm ya ben çok cahilim oraların "kokoş" nickleri öyle, ya da bizim 14lük veletlerin şatafatlı forum nicklerini tekrar gözden geçirmesi,
hatta ve hatta,
aynı doğrultuda avatar ya da imzalarında da köklü bir revizyona gitmeleri,
gerekir,
gibi görünüyo sanki.
(bana öyle de gelmiş olabilir, bir daha dream yok, drama yok, dr in dr06 var. hatta 06 bile yok, dr sadece. evet dr dream in drama. sapıttı gene)

özetle, çok egoist bir toplumuz, kabul et.
(bkz: entry girerken kendinden geçen yazar)
(bkz: vasat bir nick aldığı için aşağılanan yazar/#6550926)

düşünsenize adam kendi adını nick olarak aldı diye saçmalamış oldu.. vay be..
ökkeş bi bak hele hacı daha yaratıcı bişey varmı??
yok.
daha önce söyleselerdi edinirdik. ama yok!! * ** *
(bkz: o hikayedeki mal benim)
(bkz: zallah korusun)