bugün

bizzat kemoşlar tarafından eyleme dökülen insanı yarım yarım yardıran davranışlardır. top 3 listemin 3 numarısında yayına kemal atatürk'ün balmumu heykelini çıkaran ve biz izleyenleri karanlık kuyulara merdivensiz salan seda sayan var;

seda sayan adını hatırlayamadıgım bir özel günde atatürk'ün balmumu heykelini yayına çıkarmıştı. tabi cümle alem buna yarılmıştı ama sonra bir tartışma başladıki sormayın gitsin. " vay efendim atatürke yapılır mı böyle bir saygısızlık " .

neticede o bir heykeldi....

listemin 2 numarasında taksim meydanında yapılan sözde skandal var.

bu skandalda bir genç eline apo posteri almış ve atatürk heykelinin üzerine çıkmış. kemoşlar bu harekete çıldırıyor tabi. apo posterine degil atatürk heykelinin üzerine çıkılmasına çıldırıyorlar. düşünün bir heykele saygısızlık yapılıyor diyen bir halk yobaz degilde ne olabilir.

listemin 1 numarasında önce hastahanelik edecek, ardından bulunulan hastahanenin penceresinden aşagı düşmeye sebep olacak bir olay var;

öyle bir olayki bu anlatırken yarılıyorum. efenim şimdi inegin biri atatürk heykelini yıkıyor. ardından bunu duyan inek sahibi ceza alırım diye inegi sürgün ediyor. sonra ne mi oluyor okul müdürü olayla ilgili soruşturma açıyor.

allah aşkına böyle bir olay hindistanda bile yaşanmıyor.

şimdi sorarım ben millete bunu yapan mı daha yobaz yoksa ora bura eşarp baglayıp umut bekleyen mi?
akabe giderse oruç dutamayız oruuuuuççççç

demek.