bugün

sifondan başka bir şey çekme. *
küçük 25, büyük 50, kol gibi 100.
"helanın var bir deliği
deliğe sıç orospunun eniği"

powered by Yatılı Lise Yatakhanesi.
"Tuttuğun altın olsun." ilk gördüğümde beni çok güldüren, okulumuz tuvaletindeki yegane yazıdır.*
bakırköyde hemde kpss dersanesinde ; yapılan bir araştırmaya göre sifonu çeken öğrenclerin sifonu çekmeyen öğrencilere göre sınavlarda daha başarılı oldukları gözlenmiştir. sınavlarda başarılı olmak için lütfen sifonu çekiniz...
Bahariye MC tuvaletinde işi bittikten sonra(çok havalı,beyaz pantolonlu,postijli hatun)bizi şöyle bir süzdükten sonra ellerini yıkamaya yöneldiği sırada geride bıraktığı kangala istinaden bizzat tarafımca söylenmiştir :
"en güzeli olsa da insanların;kangalı sıçar en sonunda..."
osurmadan sıçana 55 ekran televizyon bedava.
sıçana plazma tv hediye. (okulun tuvaletinde yazıyor)
bir okulun tuvaletinde görmüştüm.

(bkz: azimle sıçan betonu deler)
bir dinlenme tesisinin tuvaletinde gördüğüm öylesine sıcak öylesine samimi yazıdır. yarar da aynı zamanda ki yarmışlığı vardır. ama içtendir. sonrasında tatlı tatlı gülümsetir.

tuvlet ağrızalı. get! yörü!
sıçarken beni gör ve kimin yazdığını düşün istiyorum şimdi kafanı kurcalayabildim mi?*
"Bu saatten sonra gelen paranın içine sıcayım." demiş ünü türk komedyen Kemal Sunal.
küçüktüm... bir fakültenin tuvaletine girmiştim ve kapıda birşeyler yazdığını görünce merak edip okudum. adeta bir siyasi tartışma forumu gibiydi. işte bu benim üniversite eğitimine ve üniversite öğrenciliğine duyduğum hayranlığın başlangıcıdır. hatta şu yazıyordu: 'demokrasinin tuvaletteki sesi'.
tuttuğun altın olsun.
izmir'de bir çiğ köftecide
'adamın götünden kan alırlar kamil kan'*
Üzme tatlı canını, okşa patlıcanını!
bu senin eserin.
(bkz: sıçıyorum öyleyse varım)
-tuttuğun altın olsun..
-hepsi sıcma seviyesinde yazılmış yazılardır ve adamların sıcarken bu yazıları yazmaya çalışması ise ayrı bir komedi unsurudur.

ankara üniversitesi matematik bölümü tuvaletinden

solcu öğrenci:sö
ülkücü öğrenci:üö
alakasız öğrenci:aö
geyik öğrenci:gö
geyik öğrenci2:gö2

başlar efenim diyalog:

üö: bu okuldaki solcuların hepsinin amına koyacaaaz.. az kaldı lan ipneler (önce solcu adında bi takım olduğu sanılır)
sö: neyi paylaşamıyoruz (burda farkı ortaya koyma cabası hakim)
üö: seni (ne diyeceğini şaşırmak)
sö: doğru çünkü ben halkım
üö: ne dion la sikik
aö: arkadaşlar buraya okumaya geldik.. nedir bu sacmalıklar yaa. siz okumıycaksanız defolup gidin
diye gider diyalog arada bir geyik lafa girer ve yarılma anı başlar
gö: ya arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ben bi asetat kalemi aldımda onu deniyorum yani konuyla bi alakam yok. yazıyomuş hakkaten.

diye giden diyaloğun ardından

üö: kılınc kurudun başını kesemez
gö2: ne diyosuuuun amına bile koyar
üö: kimsin la sen skcem seni
gö2: kılıncınla mı

gibi....
iühf pisuvarlarının birinin üstüne yazılmış diyalog benzeri:
-memo'nun yeri. gerekmedikçe kullanmayınız.
+icap etti boşalttım içine :(
-sikin sağolsun hacım.
kullanma talimatı:
ayaklarınızı tırtıklı olan bölüme koyunuz iki delik birbirini karsıladığında acımadan sıçınız.
o elinde tuttuğun nimetin içinde bir gelecek yatmakta.
bizim okulun tuvaleti.
-tutuğun altın olsun.
geçen okul tuvaletine girdim, tam çıkarkan, ne yazmışlar amk yine, diye gözüm kaydı, sıçmaya mı komiklik yapmaya girdiği belli olmayan bi arkadaş kendini aşmış...
-baban seni buraya ne diye gönderiyo, sen oturmuş ne yapıyorsun.
çizilmiş bi resim de var ama onu es geçiyorum şimdi.
çorlulu ali paşa medresesi erkekler helası 1. kabinde;

kahrolsun romantizm yaşasın erotizm.