bugün

"Schalke 04, Galatasaray'ın yaptığı transferlerden sonra ismini değiştirip Schalke 3.5 yaptı."
Her şey "Çarşıdan aldım Shaqiri, eve geldim Necati" esprisini yaptıklarında başlamıştı. (ünal aysal) sakin ol şampiyon * amma hırs yaptın :D
Biz Sneijder'li intere de koyduk ,Drogba'lı Chelsea'ye de koyduk. Şimdi ikisi bir arada olsun yine koyarız sen rahat ol 6slanım

daha çok eksileyin ibneler sizi....
"bazen kaçmak istiyorum. sonra aklıma müge anlı geliyor, vazgeçiyorum."
Milletin telefon rehberinde Merveler,Tuğbalar,Pelinler,Ayşeler,Fatmalar var.
Bizimkinde; Kaportacı,boyacı,Motorcu,Karbüratörcü, egsozcu, Lastikci.
küçükken evcilik oynardık, ben evi satardım. -RTE.
karambole gittim, hafta başında gelecem.
1'st comment.
Biz eskiden müdür iki kişiyi aynı
anda çağıracak diye çok korkardık.
Çünkü sınıfta toplam bir ceketimiz
vardı. Müdür kimi çağırırsa o
giyerdi.
Sihirli lambadan çıkan cin adama der ;
- Dile benden ne dilersen.
+ San Marino Dünya kupasını alsın.
- Ben aslında adres arıyordum , buradan faruk eczanesine nasıl gidebilirim ?
--spoiler--
Hafif bir uyku biraz alkol ve sexe ihtiyacım var
--spoiler--

bunu yazan 16 yaşında biri.. gülmeyeyim de ne yapayım allah aşkına ağlayayım mı ?
Aşk bazen 5 harflidir: Halay.
Çok dengesizsin dedi ...sol tarafıma çok yüklendin ondandır dedim...
''Adama lotodan 6 milyon TL cikmis diyoki Allah yuzume guldu, gulmemis olum gulmemis Allah yuzune kahkaha atmis, sandalyeden dusmus.''

gerçekten sandalyeden düştüm.
dün gece yatağıma uzanıp yıldızlara baktım seni düşündüm ve dedim ki: bu evin çatısı nerde amk..
Bir yağmur...
Bir yağmur.....
Bir yağmur ki yağacakmış...
Yağsa da kurtulsak :S
"Tanıdık birini görünce üstüne araba süren bir ülkeyiz, * "
Sevgili Akrabalarim ;
Ben kufur eden biriyim yaklasik 19 yildir ogrenemediyseniz artik ogrendiniz. Cok ayip kufur etme yazmayin bir daha. Sikerim.
genelde mal kızların "bilmem ne time", yok tatlı time vs şeklinde yazılan iletileri ile karşılaşıyoruz. time ne lan diye basıyorum küfrü.
bu mallar yüzünden feysi kapattım.
Biri ''seninle konuşmam gerek'' dediğinde hemen en son yaptığım kötü şeyleri düşünüyorum.
+ Ne desen haklısın kanka. - Ne? + Haklısın kanka sonuna kadar haklısın.
"Herşey babamın 2 ekmek fazla alıp döngüyü bozmasıyla başladı. O günden sonra 'Önce bayatlar yenecek" diye tam 8 yıl taze ekmek yiyemedik"
"özür dilerim arabana değil de sana aşık olduğum için. arabana aşık olanlar ön koltuktan inmezken, ben bir kez bile sana binemedim"

bunu yazan aplanın önünde saygıyla eğiliyorum. bundan sonra tek idolüm.
canım sıkılınca saç rengimde değişiyor !!!!
Adını da göklere yazdırdım, aşkı da arasına kondurdum, üstüne yıldız çaktırdım. Allah’ım neler yapıyorum ben böyle?

(işin garip yanı, bunu yazan bir öğretmen)