bugün

bir beyin hücren olsaydı dostum, yalnızlıktan ölürdü...
Nereye Gidiyorsun Dedi?
Senin GeLemicegin Bi Yere Dedim...
Cehennememi Dedi...
Hayır ErkekLer TuvaLetine Dedim...
Sustu..!
“Eski sevgilinize ‘hala seni seviyorum’ yazın.
Dönerse senindir, dönmezse ‘halama yazmıştım’ dersin.”
dar kaldırımlara ağaç ve direk dikmek ilk kimin fikriyse ona girsin.
2 aydır oyuncum kayıp ulan, ben böyle bir şey görmedim. ailesi nerede oğlumuz diyor, cevap veremiyorum..

görsel
kaç yaşında olursan ol, ne kadar cool takılırsan takıl, küçük bir çocuk sana oyuncak telefonunu veriyorsa konuşacaksın.
ilk okula başladığında messi' nin çantasında; kalem, silgi, defter ve top varmış. biz sanki matkap, kaynak makinası falan götürüyorduk.
‎"Galatasaray..." // Az Önce Hayatımı Okudunuz... // Saygılar...
bugün camiye gideyim de bi ayakkabı çalayım dedim bir tane gözüme kestirdim baktım babamın ayakkabısı eve geldim babam bağırıyor orospu çocukları ayakkabımı çaldılar şerefsizin evlatları diye hemen içeri koştum baba bumu ayakkabın dedim nereden buldun lan bunu dedi dedim baba çocuğun biri almış orospu çocuğunun elinden hemen aldım senin ayakkabın olduğunu anladım çocuğa da 2 3 tokat çektim gönderdim dedim. sonra aferin lan piç ayda yılda bi boka yaradın dedi al arabanın anahtarını git takıl dedi akıllı olacaksınız olum teknik bu her hafta yapıyorum bigün yakalarsa beni sike sike öldürür ama ayıkmıyor baba yüreği işte :( öbür haftada dedemin ayakkabısını çalacağım maaş günü yaklaşıyor emekli maaştan bize de düşer hany;) kljfdsdjlkf.
Justin biberse,
Robert patatestir,
Adriana limondur,
Angelina jöledir,
Miley salatalktır,
Jaden simittir,
Rebecca balıktır,
Selena çömezdir,
Jasmine vitamindir,
Britney spreydir.
Ellen deterjandır.
ergenlerin bolca bulunduğu ortamda yaran facebook iletilerinden bol bir şey bulunamayacağı durumdur.
SON DAKiKA!

Antremanda ibrahimoviç'in attığı golü taklit etmeye çalışan Burak Yılmaz, kolunu kırdı.
bugün evrene hiç pozitif mesaj göndermedim, o da bana bişey göndermedi. karşılıklı tripleşiyoruz böyle..
nihat doğan teknik direktörlük yapıyormuş. nihat yapınca oluyor biz fm oynayınca aauuvv!! ne auvvu amk?
Fenerbahçe - Pendikspor iddaa oranları;

FB: 4:00
Beraberlik: 3:75
Pendikspor: 1.15
Mağazaya girince kıçımın dibinden ayrılmayan elemanı çıkıştan evine kadar takip ettim. Nasıl bir gerilim olduğunu anlamıştır umarım.
''belki hipster olurum diye bıyık bıraktım; adeta bir şükrüyüm, bünyaminim, sadullahım şimdi.''
kadınları anlamak adlı kitabı aldım, içi boş olduğundan defter olarak kullanıyorum.
Hadi dakika başı durum güncellemenize alıştık ses etmiyoruz da, günlük ilişki güncellemek ne lan?!!
--spoiler--
Avea %99 kapsama alanına sahip,geri kalan %1 lik kısımda benim evim,benim okulum,benim otobüsle gittiğim yol ve benim odamdaki üçlü koltuk.
--spoiler--

--spoiler--
o elektrik süpürgesinin üzerinde 'pazar günleri erkenden çalıştırın, harika süpürüyor' mu yazıyor anne?
--spoiler--

--spoiler--
Erasmus'a giden Türk kızının 40 yıllık Nottingham çocuğuymuş gibi ingilizce ileti yazması... Senin ağzına Yeşil Yol'daki zenci sıçsın ya.
--spoiler--

--spoiler--
Börekçiye gidip "bu değil, bu sıradan, bu hiç değil, ben farklı bir şey istiyorum" dedim, börekçi "ananı sikerim bi daha gelme buraya" dedi.
--spoiler--
hayatımız paşabahçenin, yeni rakının sunduğu cam şişelerle , bardaklarla geçiyo.
Alman bilim adamları ebedi genÇlik genini bulmuş.. ulan Ajda Pekkan onu bulalı 720 yıl oluyor be; neyin mücadelesini veriyorsunuz siz?
sabahtan beri 8-0 biten liverpool-beşiktaş maçını izliyorum, galiba maçın kırılma anını buldum...hakemin ilk düdüğü.
gün gelir devran döner, horoz domalır tavuk: "yok cnm yha bugün başım ağrıo.s.s.s" der!
Günümüze peygamber gelmemesinin bir nedeni de tikilerdir. düşünsene adam gözünün önünde denizi yarıyo, kız ordan bağırıyo "inanmıyoraaaam." *