bugün

yeni başlayan ilişkilerin en büyük sorunu: "ee biz şimdi neyiz?"
geçen doğum günüm vardı tt yapmamıştınız ama bugün engin baytarı tt yapmışsınız. sonra niye futbol gelişmiyor diyorsunuz. gelişmez tabi amk. - messi'nin fake'i
tom cruise daktilo başında, david beckham beyaz atleti ve donuyla kaloriferin üzerinde otururken şöyle demiştir: yaz kızım; 200 torba çimento, 20 kamyon çakıl, 15 tane kapı.
mesela yabancıların çile bülbülüm arkasından Allah diye bağırdıkları tarzda bir şarkıları olduğunu hiç sanmıyorum.
Cern deneyi yetkilileri: sıradaki parçacık tanrı için gelsin.
8 yıl önce ceza sahası içinde kendini unutturan meksikalı futbolcu ve ailesinin kavuşmasında sevinç ve gözyaşı vardı...
Okulda birilerinden sakız istediğimde uyuşturucu satıcısı gibiler. Benden almadın tamam mı, kimseye gösterme sakın bak.
Galatasaray, Trabzonspor'u ''sık kullanılan'' lara ekledi.

güldürdü ergen bir yandan; bir yandan da düşündürdü.
bir gurubun reklamı için verdiği slogandır .

'' Eski sevgilinize laf sokma sanatı bu sayfada katılabilirsiniz ''

guruba katıldım , gülmekten katıldım ...

grubun admini ismail yk olabilir .
olcan aldın: "trabzon'da mutluyum, hiç bir yere gitmiyo...aaa merhaba siz ünal baş...." to be continued.
galatasaray kayserispora 8,5 milyon euro+ gökhan zan teklifinde bulunmuş, kayserispor sadece 8,5 milyon euro'da ısrarcı. pazarlık sürüyor.
Coca-Cola'nın içinde böcek, alkol, boya, fare zehiri olduğunu biliyoruz. Hangi oranda olduğunu da öğrenirsem ben de evde yapıcam.
iki sey yıkar insanı; biri sabun, biri su.
Bakkala parayı uzattım, "bozuk var mı? " Dedi. " moralim " dedim. " kardeşim " dedi. Sarıldık. Ağlaştık.
shakira: "yazları burası çok sıcak oluyor. geceleri üstümde sadece pique'yle yatıyorum."
şunun şurasında hepimiz mahallesinden simitçi geçen bir toplumun fertleriyiz. ne gotiği, ne brutal'i, ne vokali ?!...
yanlış numarayı arasak bile telefonu 'görüşürüz' diyerek kapatan enteresan bir milletiz.
Durumumu beğen duvarındayım * fotoğraf beğenilir. Adamlar işi ticarete vurdu.
-Burak Yılmaz' ın transferinin ardından Galatasaray, Sadri Şener’le de ilgilendiğini borsaya bildirdi.

- Galatasaray’a 6+2 Trabzonlu sınırı filan mı getirsek n’apsak?

- Engin, Ceyhun, Selçuk ve Umut’tan sonra Burak’ı da transfer eden Galatasaray, Trabzonspor’u ‘sık kullanılanlar’a ekledi.

- Amrabarttık Artık!!! Pazartesi “Umut” Salı “Hamit” Çarşamba “Burak” Perşembe “Amrabat” Cuma “Melo” Cumartesi Pazar TATiL!

en iyisi de şudur:

- Fikret Orman: “Burak Yılmaz’ı ortak kullanalım mı?”
bill gates'e bizde video yükleme hızının fiberoptik kabloyla falan değil ekrana bakmayıp, ilgilenmiyormuş gibi yaparak arttığını açıkladım.
ulan madem hepiniz plajdaysanız, tepenizde güneş, önünüzde deniz, altınızda şezlong varsa bu i̇stanbul trafiğindekiler kim
Anne babasının söylediği "ne b*k yersen ye" cümlesini "aha izin verdiler" olarak anlayan tek çocuklar biziz, değerimizi bilelim. *
fenerbahce rolando'yu renklerine bağlamış simdi hedef mesli..
Metroya binerken sanki kıtalararası yolculuk yapacakmış havasıyla metroya binen hatunların hepsinin elinde bavuluyla esenler otogarda inmesi?! çoruma, afyonkarahisara, gümüşhaneye falan gidiyosunuz lan işte en fazla nedir bu havalar amk.
Konusu; bir ergenin 31 çektikten sonra peçetesini klozete atıp, sifonu çekip, lağıma, lağımdan denize karışan spermli peçetenin balıklar tarafından yenilerek mutasyona uğraması sonucu çok acayip yeni bir tür ortaya çıkmasına ve bu yaratıkların dünyayı istila etmesi sonucu tüm insanlığın yok olmasına dayanan bir film çekmek istiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar