bugün

--spoiler--
Gamzende uyut beni

Dicem Ama'

Senin gamzen Yok kie :S
--spoiler--

ergen detected.

not: kie, çok hoş.
Ajda Pekkan yazın şarkısını çıkaracakmış. Ben o yaşta olsam yazı çıkaramam diye oturur namaza başlarım yemin ediyorum.
hiçbir fotoğraf makinesi, hacdan gelen içinde kabe ve mekke resmi olan oyuncak fotoğraf makinesi kadar heyecan vermiyor, veremiyor.
"Neymiş, birini seviyorsak serbest bırakacakmışız, dönerse bizimmiş dönmezse hiç bizim olmayacakmış. Güvercin besliyoruz sanki"
bir ileti değil de bir bildiri vardır ki beni benden almıştır. kişi dil hanesine ingilizce eklemeye çalışmış. bakalım ne yapmış.

--spoiler--
xxxxxx xxxxx, 'Inglish'. biliyor.
--spoiler--

eğer "inglish" diye bir dil varsa fena göt olacağım.*
"Şu kulağına photoscape ile küpe efekti yapan çocuk ne kadar cool. Tam bir photoshop dehası. Keşke öyle bi sevgilim olsa"

-Hiçbir kız

edit: http://www.uludagsozluk.c...ileri/@katilimci%20sozluk
bence en sağlıklısı; okullara inek dağıtılsın. nöbetçi öğretmenler sütü sağsın. müdür yardımcıları yoğurt yapsın. kaymağını da okul müdürü yesin.
pfdk'ya sevkedilen 16 takım "çok süper final" adı altında karşılaşsınlar, şampiyon olan takım aklansın. çok güzel fikir bence...
üzerimde kopya malzemeleriyle kopya çekerken yakalandım, neyse ki kağıda yansımamış.içim rahatladı valla!!!
istedikleri kadar aerodinamik,termodinamik,akışkanlar,dinamik anlatsınlar. uçak gördüm mü, koca demir havada nasıl duruyor derim.
--spoiler--
televizyon ekranını ikiye böldüm. bir tarafta lig tv'de fener maçının kritikleri,diğer tarafta elazığ'daki şenlikleri takip ediyorum yerel kanallardan. dizimin üzerinde bilgisayar face'de paylaşımları takip ediyorum. güzel bir gece ama aynı zamanda bayağı yorucu.

--spoiler--

koskoca tarih proföserünün paylaşımıdır. sevecen, tatlı ve fenerli.*
evde kalmış bayan arkadaştan geliyor ;

beni anam kimin için doğurduysa gelip alsın lütfen.
--spoiler--
Sevmenin dozunu fazla kaçırdım galiba,
ikimizi ''çift'' görüyorum..
--spoiler--
"sayın başbakanımız liseliler evlenebilir yasasını çıkardıktan sonra akşamına kız kaçıran bir kuzenim var"
kolumuzu ısırıp kol saati yapabiliyorsak, duvarı ısırıp duvar saati yapabiliriz.
Sabri:" Neymiş efendim Messi 50 gol atmış, Forvete koydunuzda biz mi atamadık amk..."
emre aydın eurovision'u 2 defa reddetmiş. kız ismi sandı galiba, aklı halâ eski sevgilisinde.
bir arkadaşım gece gece yarmıştır:

Sikmişim aşk acılarını, domatesin fiyatına baksana amk evlat acısı gibi.
-Aşkım yarın 7 gibi buluşalım mı?
+Olmaz aşkım Mehmet Ali Birand'la sözleştik.
-Nasıl yani?
+''Yarın kimselere söz vermeyin.'' dedi.
lütfen yerlere siyah poşet atmayın. trabzonspor'lular onları zokora sanıp sarılıyorlar.
google earth bize dünyayı gezme fırsatı veriyor. biz gene gidip evimizi buluyoruz.
Tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar bizi üzmeye çalışanlara...
nutellaya neden son kullanma tarihi koyarlar ki, zaten hemen bitecek.
üç kuruşluk kişiye kendini beş kuruşluk hissettirirsen aradaki iki kuruşla kalkan götüne estetik derdine düşer ki buda zaten gökyüzüne kadar uzanan götünün onda da birine tekabül eder. gerek yok...
her bulduğunuz 100 bin euro'yu çantalarla cafelere götürüp bırakmayın. sonra i.akın onları teklif sanıp kendi kendine şike yapıyor!