bugün

aynen aktarıyorum;

-bu üni. snçları hangi sitede açklanıyo bilen varmı

ulan ebenin amında açıklanıyo ibne. öğrenci olmuşun hala ösym'den haberin yok amk.
kadınları anlamak için empati kuralım. önce arabaları park etmek için yarım saat uğraşalım. sonra da zara'ya gidip 2 eteğe 1 saat bakalım.
Teoman müziği bıraktı, Arda Turan Galatasaray'ı.. Hatta Sinem Kobal oyunculuğu bıraktı. Hadi be Tayyip sen de yapabilirsin
noktasına virgülüne dokunmadan;

" bardağı biz kırınca kıyamet kopar ama misafir olunca "olsun olsun göz çktı." gözün çıksın misafir çocuğu. ananı da al git misafir çocuğu.. "
Şu sıralar doktorlarla ilgili her türlüsü üretilmiş olan iletilerdir. (bkz: salın baba artık)
''Bir doktor bir doktora Naber lan cerraaam demiş.''
hanginiz yaptı lan! kim osurdu?
noktasına virgülüne dokunmadan copy paste;

" en zor meslek bankacılık olsa gerek..gün boyu milyarları say dur. akşam olunca bim' den ucuz yoğurt alıp eve git zalımsın dünya.. "
"bazen hayatta hiç bir istediğimiz birşey hiç istemediğimizden daha kötü oluyor :/"

anlayan varsa beri gelsin.*
mehmet bey faturayı sizin adınıza mı keselim?
hayır, gölgelerin gücü adına.
google translate'in çeviricisinin acun ilıcalı olduğu ortaya çıktı.
amerika türkiye'yi sık kullanılanlara ekledi.
"sevgilim yok ama paranın götüne koyuyorum."* demişti biri.
Sınav sonuçları açıklandı; Show tv üniversitesi - Tıp Fakültesi.
Ajda Pekkan şarkı evrimi: Eskiden "istemem ayrılık,Tanrı Misafiri" Şimdi "YAKAR GEÇERiM!" Muhtemelen gelecekte "S*K*R ATARIM!!"
Ertem Şener'in taraflı El Clasico anlatımı sonrası Ronaldo "Biz 10 tane vuruyoruz ses yok, Messi bi tane vuruyor aauuvv, ne auuuvv amk''
en son okuyup yıkıldığım yorum : 'duş jeli gözüme girmese iyidi' bunu yazan arkadaş bayan, bunu da belirtmek istiyorum. amaç ne, e bilemiyorum artık.
- Sen tam bir gerizekalısın.
+ Pardon ama biraz saygılı olabilir misin ?
- Siz tam bir gerizekalısınız !
5 yaşındaki trabzonlu bir çocuğun dolmuşta annesine dediği gibidir belki de hayat ; hem vuruysin hem ağlama diysin..."

edit: imlâ.
Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana.. Aşk kadına yakışır, sevmek adama.
bim e müdür yapsalar beni kesin arkadaşlarım "bimbaşı mı oldun lan" diye dalga geçerler.
Selam, ben windows outlook. arada bir yanlışlıkla basınca açılayım diye tasarlandım.
Tıp düşünüyordum , kaydırma yapmışım , show tv doktorlar 1. sezon 4. bölümü kazanmışım.
Bir ilişkide "araya biraz özlem girsin." diyorsanız araya sadece Özlem girmez, Ayşe girer Fatma girer Merve girer. Girer de girer. o yüzden arayı pek açmamalı.
ERKEK- Aşkım sana hediye aldım ♥, Şu aşşağıdaki kırmızı ferrariyi görüyormusun ?

Kız- EVETTTTTTT !

ERKEK - Hah işte onun renginden bi oje.