bugün

ağlamayana meme vermezler". ee? "erkekler ağlamaz". kime veriliyor bu memeler o zaman arkadaşım. nereye gidiyor bu kadar meme?
bir fenerliyle batak oynuyorsam, kozum kupadır. *
"Eve gidince mesaj at." diye önemsiyormuş ayakları yapan erkek; mesaj at diyeceğine eve kadar bıraksana pezevenk.* /pinkfreud
bir kız arkadaşın iletisi:

"herkes bilir en sevdiğim tatlı dondurmadır, çünkü dondurma candır!!"

hastamıdır nedir...
Kadin dedigin iphone gibi olacak, dokundun mu acilacak.
kutsal kitabı avon kataloğu olan insandan allah koru yarebbi.
kendime iskoç bir sevgili yapıp onun etek boyuna karışıcam.
uyusun da büyüsün cümlesi gerçek olsaydı; dünyanın en büyük ülkesi olabilirdik...
"ne kıyafetler gördüm içinde kadın yok , ne kadınlar gördüm uuu beybi"
"brad pitt bile karısını çalıştırıyosa ben hayli hayli çalıştırırım arkadaş!"
makyaj, kadınların karıncalı görüntüsünü fullhd yapma sanatıdır.
şeytan diyor sat evi arabayı yerleş deniz kenarında bir yere yaşa kendince ama önce evle araba almak lazım tabi.
"yüzbaşı askerlere ceza verir 10 şınav çekeceksiniz der.1 2 3 4 5 6 7 8 9 derken yüzbaşı 9 9 9 9 diye devam eder aradan epey zaman geçer ama yüzbaşı bir türlü 10 demez.
sonra gülerek biliyorum şimdi bana küfür ediyosunuz ama bu üniforma küfür geçirmez der. arkadan cılız bir ses; "anan da mı üniforma giyiyor?"
benim eşim benzerim yok. gel eşim ol, benzerimi beraber yapalım.*
başarısızlık durumunda avrupalı: “biz nerede hata yaptık?” türk: “aramızda cenabet mi var lan?”
"ilaç göndermeye karar vermiştik afrika'ya... ancak hepsinin üzerinde 'tok karnına' yazıyordu.
bu sefer yarmadı.
ömrümde yediğim en güzel tavuhtu.
akp iktidara geldiğinde dayıoğlum alperen 1 yaşındaydı. bugün 9 yaşında. akp döneminde tam % 800 büyüdü. istikrar sürsün alperen büyüsün.
oooff yazana "noldu?" diye sorduğumuzda "boşver" diyeni boşvereceksin, gebersin ibne. tribine sıçtığım !
tam kopmalık! beğene tıkkk!
toplu kavgalara biber gazı götürmenin trend olacağı zamanlarda,bugün, ellerinde tesbih, kelebek sallayan 'arka' adı verilen delikanlıların boyunlarında modifye biber gazları ve ellerinde deniz gözlükleri sallayacakları günlerde gelecek.
unuttuğum hadiseleri anlatamıyorum :'(
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir tespit)*
30 yaşındaki kuzenimin iletisi şöyleydi:

allah kocamı başımdan eksik etmesin.

dört beş kişi beğenmiş. bir sürü de yorum var. gökçen kocanı ne çok sevdiğini bilirim, allah sizi ayırmasın çifte kumrular, zaten çok yakışıyorsunuz tarzında. en alta kuzenim tekrar yorum yapmış:

yaa arkadaşlar ben bu serkan'ı nappiiiim yaa!!! bunu ben yazmadım, şimdi gördüm profilimi açık bulunca kendisi yazmış, alem bu adam ya!!! pis pis sırıtıyor bi de bak yanımda.

güldürdünüz beni. allah sizi başımızdan eksik etmesin.
söylendiği gibi kurt köpekleri kurt ile köpeğin çiftleşmesinden oluşuyorsa , çoban köpeklerine temkinli yaklaşalım derim.
Bir püskevittir gidiyor, facede bunu fırsat bilen ve o sözün aslının "Anne bize neden (püskevit) almıyorsun" olduğunu unutan erkek, güya kıza espri yapacak ya: "Ayla bana püskevit alsana" deyiverir birden, ardından da kızın bozulmasına bir anlam veremez...