bugün

oral seks.
burnunu karıştırıp; içinden çıkan o pisliği baş ve işaret parmağınızla bir top haline gelecek şekilde bir o yana bir buyana yuvarlayarak, onun kara çirkin bir hal almasını sağlamaktır sanırım. sonrada onu hiçbirşey yokmuş gibi yere atmak da olabilir.
alın size iğrençlik ama sakın iğrenç diye eksiye basmayın böyle başlıklar açan ve bu başlıklara yazan bunları iğrenç deyi belirleyip eksileyemez.
başlık bizden iğrençlik istiyor.
zevk alırsın almazsın ayrı.
(bkz: iğrençliğe engel olamıyorsan zevk almasını bil)
beyaz duvara lazer yansıtarak kedileri zıplatmak.
seks bi yerde bu başlığın açıklamasıdır. ama biri bana şunu söylesin insan insanı sikermi ya
sınavda sıra arkadaşına bilemediği soruyu sorup, cevabını biliyorum ama söylemiyeceğim demesi. arkadaşın çok hoşuna gitmiş, lisedeyken bizim sınıfta yaşanmıştı.
burnunuzdan çıkan sümüğü, oturma odasındaki koltuğun altına veya salondaki halının altına sürmek. gerçekten iğrenç ama zevkli oluyor. annemin o burun pisliğini gördüğündeki yüz şekli bir hayli komik oluyordu.
patatesleri ağzınızda iyice çiğnedikten sonra dişlerinizin arasından çıkartmak.
hayret kimse yazmamış.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: kamberlik)
mint kutusunun kapağını bir arkadaşın kulağına yaklaştırıp kapatmak. o çınlama, o sesin kulakta yankılanışı ve mağdur arkadaşın yüzünün aldığı şekil... hiçbir şeye değişmem.

(bkz: yaptım yine yaparım)
güneş yanığı sonucu su toplayan ve akabinde kalkan derileri büyük bir şevkle soymak.
(bkz: ayak fantazisi)
çayı çay kaşığıyla içmek. ikide bir çaya şeker atıp o şeker tadını almak.sonra yine o çay kaşığını şekere daldırıp çayla biraz ıslatıp emmek, sonra tekrar çay kaşığıyla içmek, bardağı ağzına götürüp kenardaki şekeri yalamak. çay kaşığını ise başkasına kullandırmak üzere temiz bir bardağa bırakmak. genelde 3 yaşındaki bebekler yapar demeyin sakın.
''üstünde böcek var'' şeklinde şaka yaptım tanımadığım bi kıza geçen gün,sorma sözlük abileri falan geliyodu az daha.
kükreyerek geğirmek.
yalnız olmaya özen göstermek lazım kimsenin nefretini kazanmamak için.
yellenmek.**
edit : sanırım gaz cıkarınca rahatlayamayan veya hiç gaz cıkaramayan arkadaş eksilemiş.
boğazını çeke çeke yanından geçen tiki kızların ayı diyebileceği kadar büyük bir balgam atmak haz verici ve tatmin edici olabilir.
çişini saatlerce tutup bir anda salıvermek. acayip rahatlatıcı...
burun karıştırmak bence listenin en başıdır. daha da iğrençleşerek çıkanı 2 parmak arasında yuvarlayıp, tanımadığın birinin saçına yapıştırmak zevke zevk katar.
burnu serçe parmakla kurcalamak çünkü ince olduğu için daha derinlere iner.
Kulagi serce parmakla kurcalamak cunku ince oldugu icin daha derinlere iner.
oral seks.
kulağa parmak sokup sallamak.