bugün

hiçbir malzemeden kaçınılmadan yapılan müthiş ötesi lezzet.
kimse kusura bakmasın.

görsel
görsel
görsel
afiyet olsun.
Dişiniz keserken yiyin. Yakışırken giyin..
niye bilmiyorum ama aleyna tilki çıkacak sandım fotoğrafı açınca.

afiyet olsun...
görüntü olarak güzel ama uygulama olarak yanlış tosttur. dost acı söylermiş kardeşim kusura bakma..

öncelikle tost makinesini iyice kızdırıp ( ısıtıp yani ) o sucukları birkaç dakika kızartacaktın. çiğ onlar çünkü belli kurt yapar. sonra sucukları bir tabakta toplayıp ekmeğin içi makinaya denk gelecek şekilde sucuğun hafif yağı ile beraber iyice ısıtacaktın ki kaşar tamamen erisin ve sucuğun hafif yağı ekmeğe daha fazla lezzet versin. akabinde alta kaşar üste kızartılmış sucuklar onunda üstünde ketçap koyup ekmeği kapatıp makinada 4-5 dakika bekletecektin ki tost olsun sana ejderha yumurtası.
az malzemeli , çiğ sucuklu tost olmuş bu ama afiyet olsun.
görüntü güzel değil. öncelikle malzeme az çeşit ve ekmek seçimi iyi değil. ketçap yerine domates koysaydın ekmeğin kuruluğunu bir nebze azaltabilirdin. tercihen tabi ama mesela ben biberiye turşusu eklemeyi severim. füme et vs. 10 üzerinden 2 veriyorum. bizimle değilsin.
cok lezzetli olduguna dair hic suphem yok ama son derece sagliksiz.

gencken cok hareket ettiginiz icin belki got gobek salmazsiniz ama yasiniz biraz ilerlesin, gobekten pipinizi goremeyecek hale gelirsiniz boyle seyler yiyerek.
ben de begenmedim pisirmedin çiğ oldu.
ketcap mayonez koyman da iyi olmadi.

olmadi guzel kardesim.
ketçap ve mayonez dışına sürülmeliydi. puanım 3. 10 üzerinden ama.
(bkz: hayırlı olsun kardeş internet bağlatmışsın)
sag ol.
10gun gerinizden geliyorum ama onemli olan katilmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar