bugün

büyük bir zevk ve gurur veren durum.
Yapmanızın engellenmediği daha büyük bir şeyi başarmak bile engelleri aşmak kadar tatmin edici değildir.
çoğu zaman, mücadele etse bile, insanın hayal kırıklığına uğraması sonucu değişmediğinden, hele bu ülke şartlarında bir hayli zor olan durum. bizim dışımızda gelişenler amaçlarımızı engelleyebiliyor ve onları aşmamız çok zor oluyor. en azından hayat bana bunu öğretti. mükemmel bir dünyada bu gerçekleşebilirdi ama dünya saçmalık ve anlamsızlık dolu sıkıcı bir yer olduğu için pek beklemiyorum.
o şeyi normal bir şekilde yapmaktan daha büyük zevk verir.
Enflasyon düzeltmesi. Bu sene yıllar sonra tekrar yapılan enflasyon düzeltmesi işini denetim firması hazırladı. Fakat hazırladıkları listeler benimle paylaşılmadı. Ben de oturdum ilk tebliği ve uygulama tebliğini satır satır okudum. Listelerimi kendim hazırladım. Enflasyon düzeltmesi farkları ile hazırladığım tablolardaki sonuçlar birebir aynıydı. Hatta bazı sonuçlar aynı olmayınca hazırladığım tabloları finans müdürüyle paylaştım. Benim hazırladığım ve bulduğum sonuçlar daha doğru çıktı. Çok tatlı bir duyguydu. Her şeyin başı okumak ya başka bir şey değil.
inşallah günün birinde başaracağın denilesi durumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar