bugün

annelerinin hatalarindan muzdarip insan grubudur bunlar. annelerinin surekli iki ya da daha fazla adedde cikolata, seker, sakiz, ivir, zivir almasindan ve "simdi istemezsen de sonra yersin" diye cocuklarini mala mulke bogmalarindan mutevellit arizali kisilik gelisimine maruz kalan zavallilardir. cocukluklarina inmek ve hatta tekrar yukari cikmadan ebediyen orda kalmak lazimdir.
(bkz: sen de mi insansin)
sevgili ile çete oluşturmak suçundan yargılanacağınızı gösterir durumdur. madem kız keseceksin kendi başına kes ne diye sevgilinin de başını yakarsın ki?
(bkz: gece başlıkların yanlış anlaşılması)
kafası duvardan duvara vurulası erkek modelinin gerçekleştirebileceği eylem.
(bkz: vardir bir sebebi)
Hatanın bazende kız da aranması gereken durum.
genellikle çiftleri gözlemlerken karşılaştığım durum. sadece erkekler için değil kızlar içinde aynı durum vardır. garip midir değil midir bilemeyeceğim, yorum yapmak istemiyorum; ama çokça karşılaştığımı söylemeliyim.
bildiğin ahlaksızlıktır.
(bkz: yanında sevgilisi varken başka kızları kesen erkek)
terbiyesizliğin ve abazanlığın zirve noktasıdır.
öküzlük diplomasına ramak kalmıştır.
gözüne çok sevdiği narçiçeği renkli ojeli ellerimi takıp, eline vereceğim talihsiz sevgilidir.
açgözlü erkek modelidir. Yanındakiyle tatmin olamıyorsan neden onunla birlşktesin? Yok tatmin olabiliyorsan başkasına bakmak neden? Tatmin olamıyorsan yanındakini sevmiyorsan o kızla birlikte olmayacaksın. Kendine saygısı olan insan sevmedigi birisiyle sadece cinsel ihtiyaçları için birkikte olmaz.
odunun önde gidenidir.
bu durum vuku bulurken aynı anda akıldan da acaba o nasıl yatakta diye akıldan geçen durumdur.
kızlar bakıyordur efenim, bakmasınlardır, etrafta başka erkek mi yoktur.
(bkz: güzele bakmak sevaptır)
italyan işi, ransız işi, gibi erkek işi'dir efendim yalandan kelime oyunlarına gerek yok ama elbet vardır buna da her zor duruma bulduğumuz gibi bir cevabımız. zira çok sevdiğimiz arabamızın içindeyken de, yanda duran bmw ye bakarız.

not: kızlar severiz sizi de çok bokunu çıkarmayın, erkek kafasının nasıl çalıştığını bilmeyeniniz mi kaldı allahınızı severseniz?
yanındaki yanlış adam mualla.
risk budur.*
insanın doğasında var olandır. bir şeye sahip olduğunda gözü hemen başkasına kayar.
yanında sevgilisi olan bir erkeği mutlaka diğer kızlar kesiyor e erkeğinde gözü takılıyor haliyle bunda bir şey yok ama erkekte yanında sevgilisi varken başka kıza sikecek gibi bakıyorsa ayıp yani sen önce yanındaki ile ilgilen amk.
kız-aşkım napıyosun?
erkek*ah pardon aşkım gözüm kaydı,
k-aşkım napıyosun?
e*özür dilerim aşkım birine benzettim,
k-aşkm napıyosun?
e*...
e*ah gözüm... aşkım napıyosun?
k-ah aşkım afedersin elim kaydı.
öküzlüktür.
hele bir de baktığı kızın yanında da erkek arkadaşı varsa. intihara adım atmaktır. Ve kesinlikle ölmesini içtenlikle isterim. Yanında sana temiz duygular besleyen kişiyi gözlerle aldatmak eziklik ve kıymet bilmemektir. Abazalığın son demidir.
yanında kız olan erkek daha çekici erkektir..
bunda iş var ki yanında kız var baksana diye düşünür kız milleti..
erkekte o kızın bakışlarına aldanır.
yanındaki kız bunu farkederse iki tepki verir..
ya o erkeği çimdik delisi yapar surat asar laf sokar...
ya da hiç oralı bile olmaz karşıdaki kıza hafif bir bakış atar üstten..
sen bak ama o benim bakışıdır o.