bugün

en ulvi duyguların insanı. severim abi böylesini cesur olur.
erkeği, yanında sevgilisi olduğu için kesen kızdır. o benim olmalı mantığı vardır, sonuçta tüm kızlar birbirini kıskanır.
yanında sevgilisi olmasa belki de yüzüne bile bakmayacağı erkeği sırf "bu çocuğun sevgilisi var. o halde iş var bu çocukta." diye düşündüğü için erkeği kesip kızın da bunu farkedip öldürmek istediği kızdır. *
Sopalıktır.
Sevgiliye sen mi sikersin bana mı bırakırsın diye sorulmalıdır.
abazan gezerken hiç dönüp iplemeyen, kız arkadaş edindiğimiz zaman gel beni de al bakışı atan dayaklık kızlardır.
kendi egosunu tatmin etmeye çalışıyordur.

" bak yanında kız var ama gözü ben de. demek ki ben daha güzelim. " havasındadır.
genelde türbanlı kızlardır. bir kaç kere yaşadım.
erkegi begenmis yakisikli bulmus, ulen bu benim olacakti ki binecektim ustune vuracagidim kirbaci diye ic gecirmektedir garibim.

biz de sevgilimle birbirimize bakip gulmeye baslariz, kariya bak yahu diye. alistim ben artik onceden kendimi kaybediyodum da, ellemedigi surece baksin canim onunki de can.
Yakışıklıya bakmak sevaptır mantığıyla hareket eden kızdır.
ego tatmini yapıyordur.
+ vay be adamın yanında kız var ama gözü bende.
bari çaktırmadan bak gerizekalı çok belli ediyosun.
orospudur.
rusya'da bunun ters versiyonuna, necip erkeğimiz "nolacak abi, rus kızı değil mi?" diyerek sahip çıkmıştı.

başlıktaki "kesici kız"ımız da, benzer şekilde "n'olacak kızım, türk erkeği değil mi?" diyerek yaptığı şeye sahip çıkmış olabilir.

"yaptığı şey" dedim dikkat edin, tanımlayamadım.
yürek yemiş cesaretli kızdır.
Güzele bakmak sevaptır arkadaşlar. Erkek için de geçerli kadın için de. Tartışmayalım.
Sokakta bolca bulunan ahlaksız kızdır.

Tamam anlıyorum kıskanıyorsunuz çünkü sizinle değil benimle "benimle"

Şansınıza küsün.

Sizin yüzünüzden adamakıllı sokakta gezemiyoruz napalım kafeste mi götürelim?