bugün

uyanık bir davranış. *
platonik aşkınıza yapıyorsanız eğer dünyanın en harika sakarlığı olur. yaptım ordam biliyorum.*
(bkz: yanaktan öperken yanlışlıkla beşiz çocuk olması)
(bkz: yanaktan öperken yanlışlıkla yalamak)
Karşı cinse yanlışlıkla öptügünüz, sonu iyi bitebilir.
sarıldığınız kişinin öperken boynunu tuttuğunuz takdirde karşılaşmayacağınız durumdur.
en temizi hatun-erkek farketmez tutarsınız boynunu yanağından öperken o da siz de ters bi durumda kalmazsınız. eğer amacınız yanağından öpmekse.*
eğer rusyada iseniz yanlışlıkla falan olmamıştır. gelenekseldir, sizi erkek kadın ayırmadan direkt dudaktan öperler, aman diyim...
bazı durumlarda çok güzel bir ilişkiye başlatan karışıklıktır.
durup durup dedeyi, amcayı, enişteyi öperken başa gelir bu hadise. utanç vericidir.
bazen de iyi olur hoş olur bu durum yahu.
dunya ahiret kardesimsin ama bir kere bile vermedin
öpülen kişiye bağlı olarak, çok iyi ya da çok kötü bir durum olabilir.
aman sabahlar olmasın restart yapılası istenilen olaydır.
can barslan hikayelerinde bu eylemi iki erkek yapiyorsa kendilerini bir anda bir harala gürele içinde bulurlar ve tatli rehavetle birbirlerine su soruyu sorarlar 'pişman misin?'

iş bu suretle fevkalade dikkat edişmeli yahut absürd bir durumda bulunulmamalidir. hatta ve hatta ismi can olanlar etrafta olmamalidir.

yoksa kişi kendini bir anda barul ülkesinin ucsuz bucaksiz kredi karti yutan atm makinalari kovalamasina maruz kalabilir.

bir dakka ben simdi absürdlestim ve patlican satiyorum.

ne olur ne olmaz, öpmek yok arkadas ray maydan cikariz bakarsin.
karşı cinsler öpüşürken erkeğin yanak yerine dudktan öperek buna yanlışlıkla yapılmış süsü verme çabası.
işin iç yüzü erkeğin dürtülerine dayanamayıp, kızın ballı kiraz dudklarına dilininde yardımıyla fransız öpücüğü yapıştırmak istemesidir.
kimi öptüğüne bağlı olarak hoş yada kötü bir an olarak değişiklik gösterecek durumdur.
yanlışlıkla dudaktan öpülmez efendim bir komplimandır, dikkatli olunmalıdır.
lise mezuniyetlerinde pusuya yatan apaçilerin fix taktiği.
sevgiliyle gerçekleşen bi olay ise çoğu zaman kasıtlıdır.
karşı cinsi öperken kasıtlı yapılacak şey.
(bkz: ilk bulusmada yapilmamasi gerekenler)
(bkz: dilli milli)
hele bir de tombalaya kaptırmışken başınıza geldiyse orgazmın doruklarına ulaşırsınız.
öpülen kişinin suratının yüz ölçümünün yarısından fazlası dudaktan oluşuyorsa çok da irdelenmemesi gereken eylem. var böyle hayvani dudaklı insanlar hepimiz biliyoruz.
iki tarafın birbirini kendinden gecirmesi, en azından bir tarafın digerini kendinden gecirmesi. yanaga giderken bir bakarsın dudaga gelmissin. bir defa olur, iki defa olur, uc olur, derken baska bir seyler olur.
(bkz: dudağa yakın bölgeden öpmek)