bugün

ilginçtir. ortamda komiklikle dikkat çeken er kişi, arkadaşlar ortamında eğlencelidir, herkes onunla güler eğlenir, rahat hisseder kendini, sonra gruptan güzel bir kız -hani herkesin istediği ama elde edemediği- bu "çocuktan" hoşlanmaya başlar ve nitekim beraber olurlar, başlarda şakalar, eğlenceler güzeldir, kız, erkeğinin grup içindeki belirleyici konumundan etkilenmeye devam eder ancak günlerden bir gün, dönüm noktasını henüz kestiremedim fakat kız bu durumu kıskanmaya başlar, kendi üzerindeki ilgi azaldığından mı yoksa erkeğinin başka kızları da güldürdüğünden, diğer kızların erkeğine olan ilgisindenmidir bilemem artık erkeğinin yaptığı esprilere gülmez olur, ister istemez grup ta bundan etkilenir artık ortamda soğuk bir hava esmeye başlamıştır.

evet,

kız yalnızca kendisinin güldürülmesini istemektedir.

erkek ne yapsındır, zaten zar zor güzel bi hatun düşürmüştür, çaresiz grup arkadaşları ile beraber takılmanın da sonuna gelineceği "kararlar" alınır. neşe kaybolmuştur. bir süre sonra da erkeğin başka bir çekici yanı yoksa kız sıkılmaya başlar. bir acayip kısır döngüye girer ilişki. sonu ya mutsuz bir beraberlik ya da acı bir ayrılık olacaktır.

vay arkadaş ya.
kıskançlıkta sınır tanımayan, ben oldum delisi sevgilidir...