bugün

Türkiye bir turizm ülkesi. Peki türkiyeyi neden sever turistler ve neden ziyaret ederler bu ortadoğu ülkesini.

Avrupadan gelen katolikler efes meryem ana civarı ve kuşadasına gelirler. Aile olarak gelirler. Hacı olur giderler.

Rusyadan gelen turistler antalya tarafına akın ederler. Güneş ve sıcak hava için gelirler türkiyeye. Aileleri ile birlikte.

Peki yalnız erkek turistler türkiyeye size türk kızları için geliyorlar desem ve ayrıntı versem. iyi okuyun.

Yalnız erkek turistler iskandinav ülkelerinden direk bodrum marmaris ve civarlarına akın ederler. Yalnız diyorum ama geceleri bu yabancılar barlara giderler. işte orada yabancı erkeklere meraklı türk kızları ile buluşup sonra direk otellere akarlar.

Bir gecede 10 bar gezen bir amerikalı arkadaşım ohh ohhh bodrumlu kızlar aklımı başımdan aldılar tekerlemesini sayıklayıp duruyordu. Artık sağlam muamele mi çektiler bizim deli törk kızları orasını sormaya gerek duymadım.

Yani beyler sizin bilmediğiniz farkına varamadığınız bir ton haltlar yiyor bu yabancı ecnebi gavur dölleri türkiyenin güneyinde törk kızları ile.

Uyandırayım dedim.