bugün

mütevazi olmaktır. yav kardeşim nasıl bir gelenekçi dayatmadır bu, ben yakışıklılığımdan söz edemeyeceksem yakışıklı olmamın ne manası var.
kızların size güvenmesi zaman alır.
Hiç yaşamadığım şeyler.
neyse ki yakışıklı değilim.
bir zorluğu olmayan durum.
tek zorluğu kıskanılmak.
bir sürü amı sulananla uğraşmak zorunda olmak olacaktır. aynı taş gibi kızlarımızın bir sürü öküz abazayla uğraştıkları gibi.
Arkadaşların dediklerine göre zorlukları olmayan durum.
Sanırım aşk acılarını bitirememek. Adam bu sefer sen beni bi 3 ay bekle ben toparlanayim bi sonra konuşuruz der ki evlerden Irak.
Sözlükten kız dusurmeye çalışan yazar beyanıdır.
Yakışıklı kızların da fikrinin alınması gereken zorluklardır.
dişilerin ilgisinden dolayı hemcinslerinin seni kıskanması.
https://www.youtube.com/watch?v=oa2sDxNNzd8
Hiçbir kızla kolay kolay arkadaş olamamak. Eninde sonunda bir noktada sapıtıyorlar.
Bazı kızların "kesin gay" şeklinde ki ithamlarına maruz kalmak..
(bkz: kendimden biliyorum)
hiçbir zorluğu yoktur aksine hayat herşekilde daha kolaydır. birkaç örnek vermek gerekirse; asla yalnız takılmazsınız, işyerinde kolay yükselirsiniz, telefonunuz asla boş kalmaz, herkes size gülümser, daha iyi pazarlık yaparsınız, herkes size yardımcı olur vb.
en zor olandır.

her yerde tacize uğruyorum, umarsızca.

metrobüs' e biniyorum popoma çimdik atıyorlar, sokaklar da hepsi senin mi diyorlar. komşular geliyor anneme; ay bu senin oğlan mı maşallah boylu poslu diyip bıyıklarını sivriltiyorlar.

canıma tak etti sözlük.

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
Sosyal mecraya fotoğraf koyamamaktir.
sürekli gözler üzerimde. çok pis zorlanıyorum. bütün kızlar bana yapışıp kalıyor gözleriyle utanıyorum artık bu yakışıklı olduğum için...
Bilmiyorum.
Kıskanılmak ve insanların sürekli sizinle yarışmaya çalışması.
sokakta adam akıllı yürüyememek. her yerden kız düşüyo karşıma. evet.
Genellikle yakisiklilarin sevgilileri yoktur nedendir bilinmez..
kendinle, kendine rağmen yaşamak zorunda kalmak.
Tum kizlar numara veriyor ve paylasim hesaplarim da istek yagmuruna tutuluyorum.

yakisikli ve zenginseniz hayat gercekten zor.
yakın ve yakışıklı olmayan arkadaşların tarafından içten içe kiskanilmaktir.