bugün

ortadoğu nun ve amerikan sisteminin efendisi yahudi dostlarımızla , müslüman parazitler arasındaki neyin ne , kimin kim olduğunu aktaran farklar.

müslümanlar ağlar , yine başa dönerler ; yahudiler ağlamaz , başladıkları işi bitirirler.
müslümanlar haliyle düşünmeden hareket edip her şeyi berbat eder ; yahudiler bir karar için yıllarca bekler , istediğini alır.
müslümanlar en yakınındaki satar , iftira ve ihanet işidir ; yahudiler örgütlenir , adam harcamaz , satış yapmazlar.
müslümanlar yalancı , şımarık ve bilinçsizdir ; yahudiler doğrucu , düzgün ve akıllıdır.

daha artırılabilir. zaten ortadoğu haritasına bakan ne demek istediğimi anlar. öyle göt kadar ülke demekle olmuyor , düzenli giriyor makatınıza yahudi dostlarım.
Biri namaz kılar diğeri kılmaz.
Biri kipa takar diğeri takke.
biri öldürür, diğeri öldürmekten beter eder.
yahudiler kalitedir, müslümanlar daha varoş. yahudilerin hemen hepsinde para vardır müslümanların belli bir kesiminde, yahudilerin zengini fakiri ayrımsız katildir, müslümanın garibanı ölüdürür zengini yatar.
Biri aşırı zengindir diğeri aşırı yoksuldur.
yahudiler müslümanlardan daha zekidir. istesekte istemesekte kabul edelim arkadaşlar.
Biri bilimle teknoloji ile uğraşır diğeri tarafsa kahve köşelerinde uğraşır. Ben hiç boş kahve göremedim.
Gorgu ve dunya gorusudur. Yahudiler cok gorgulu insanlardir, haatlarini uzerine oturduklari bir sistemleri vardir. Genel olarak laiktirler cunku geneli yahudiligi bir din olarak degil bir irk olarak kabul eder. Bir cogu en azindan takmut okullarina gidip temel bir din egitimi almistir, ama bu egitimi hayatina gayet esnek kurallarla uygular. Yahudilerin kendileri ve aileleri uzerine bir dunya gorusu vardir, bu dunya gorusunde her anlam ve alanda egitim temel ilkedir. universite egitimi almak onlar icin ilkokul egitimi almaktan farkli degildir, ayni zamanda kendilerini cok farkli alanlarda egitmeyi de bir kural olarak gormuslerdir.( bu ozellikle askenazi yahudilerinin avrupada ki yasamlarinda edindigi bir karakteristik ozelliktir.)

Kapitalist sisteme belki dunyada en cok entegre olan toplumdurlar, cunku yaradilislarindan itibaren ticaretle ugrasmaktadirlar. Bundan dolayi elleri pek acik degildir, aslinda aciktir ama sadece kendi aralarinda yardim yaparlar.

Muslumanlar ise bu saydigim olumlu ve olumsuz ozelliklerin tam tersini yansitir.
Müslümanlar üstünlüğün takvada, yahudilerse kendilerinde olduğuna inanır. Onlar sinsi planlarını zamana yayarlar. Bizimkiler acelecidirler. Onlar dünyadaki tüm kötülüklerin perde arkasındaki aktörleridir. Bizimkiler sadece sahneye bakar yorum yapar arkasındakilerini araştırmadan suçu birilerine yamarlar. Şimdilik benden bu kadar.
Yahudilerin sinogoglarına göremezsiniz yahudi değilsen ama camiye her türlü gidersin.
yahudiler bir inek için, 5 dakika önce hayatlarını kurtaran hz.musa'yı bile satarlar, çıkarlarını elde edince anında allah'a nankörlük yaparlar, müslümanlar ise vefatından 1400 sene sonra bile hz.muhammed'i incitici tek kelime bile söylemezler, allah'a şükrederler.