1. 1.
  beyin faliyetleri oldukça düşüktür bunların.bilmezler ki israil in kurulmasının,yahudilerin kendilerini orta doğu ya göndertmelerinin sebebi bir anlamda hitler dir.kendi hallerinde orada burada azınlık olarak yaşamakta olan yahudileri azdıran* kişidir ama olsundur hitler birkaç tanesini kesmiştir bu da onlar için yeterlidir.

  hitler ise bunlar hakkında çok daha farklı düşünür.onun için bu insanlar yahudilerin ardından keseceği insanlardır.fakat bu insanlara sıra gelmeden ölmüştür kendisi.
  4 -4 ... disco inferno
 2. 2.
  hitlerin yahudileri katlederek yahudilere bilinçli şekilde iyilik yaptığını ima eden başlık ve entry kombinasyonuna sahip enterezan başlık.nazi ordusu yıkılmasaydı şu anda amerika'nın avrupa'nın üst konumlarında bulunan yahudiler tarafından lobi yapılamayacaktı.belki de israil'in şu andaki yerinde yeller esecekti.unutmayınız ki israil devletinin kurulmasında en büyük katkıyı ingilizlerle işbirliği yaparak osmanlı devletini sırtından vuran araplar ve güvendikleri dağ olan ingilizler yapmıştır.gerçi araplar o zamanki hatalarının şimdi ceremesini çekmektedirler.
  4 -1 ... vandalkepceoperatoru
 3. 3.
  hitler bugün yaşasaydı da israil devletinin kurulmasına mani olmayabilirdi.hitler (kendince) almanya'nın refahı adına yahudilere cephe almıştır.almanya dışındaki insanların hayatları ve ayrıca ölen lübnanlılar ya da filistinliler hitler'in pek de s.kinde olmayacaktı.duygusal düşünüldüğünde "ulan hitler olsa israil bu katliamları yapamazdı" gibi bir düşünceye sahip olunabilir.nazilerin yediği bok yüzünden bugün yahudi dokunulmazlığı var heryerde.işin matrak yanı ise almanya'da şu an iktidarda bulunan gizli nazi sempatizanı iktidarın israil'in yanında yer almasıdır.bu hristiyan demokrat adı verilen kişiler hitler'in hristiyanlık aleyhindeki beyanatlarını okumamışlar herhalde.şu hitler ne adammış yahu?kendi milleti dahil kimse çözemedi hala herifi.
  -1 ... chilavert
 4. 4.
  (bkz: sozlukte esen hitler ruzgari)
  (bkz: hitler aslinda iyi adamdi)
  (bkz: seni seviyorum hitler)
  (bkz: geber hitler)

  son iki bakınız çelişse de adam tarihe iyi ya da kötü damgasını vurmuştur
  ... liberty
 5. 5.
  hitlerden beter insanlar, gelecektekilerin hatası için geçmiştekileri suçlayan anlamsız, mantık dışı insanlıktan uzak yaşam formları
  1 ... without_a_trace
 6. 6.
  (bkz: ayar vermeye nereden baslayacagini bilememek)
  ... halit ayarcı
 7. 7.
  (bkz: faşist)
  ... küçükadanalı
 8. 8.
  hitler'e benzeyenlerdir:

  http://img221.imageshack..../194100080002436wtnh5.jpg
  http://img91.imageshack.u.../194100080002302cptq2.jpg
  http://img209.imageshack.us/img209/1663/2ib9.jpg
  http://img80.imageshack.u...0/5779/belzec015ulql9.jpg
  http://img168.imageshack....g168/3038/837611ldky4.jpg
  1 ... annabell lee
 9. 9.
  öküzleri kıydığı için kasabı seven inekle aynıdır.
  4 ... theangelofdeath
 10. 10.
  sadece almanlardır. bizce insanlık suçu kategorisinden asla çıkmayacaktır. 100.000 yahudinin ortadoğuyu getirdiği bu durum gözlerin önüne gelince 6.000.000'nun almanya'ya neler yapabileceğini tahmin bile edemiyorum onlar sevinsin o yüzden. ortadoğu'da da azınlık olarak başladılar serüvenlerine. dünya tarihinin en büyük insanlık ayıbını yapmıştır adolf hitler. ancak yahudiler hakkında bizden daha fazla izlenimleri ve sırları olduğu apaçık ortada. zaten onun saf alman ırkına olan saplantısı yahudilerin zekasını kıskanmasıyla başladı. bence çok büyük paradokslar dolanıyor ortada neyse ben kapatıyorum cepten ararsınız.*
  1 ... butun sifatlari tamlarim