bugün

böyle bir günde yapmayı ihmal etmememiz gerekendir. ülkemizde yaşayan yahudiler bize emanettir. hepsinin bu katil sürüsü terörist devleti desteklediğini savunmak biraz safça olur. israil e her türlü tepkiye eyvallah ama 500 yıldır benim ülkemde yaşayan, benim ordumda askerlik yapan yahudi kökenli türkiye cumhuriyeti vatandaşına en ufak bir saldırı olursa buna da buradan tepki vereceğim. bu da böyle biline..
zalimle mücadele ederken yeni mazlumlar yaratmamaktır.

suçlu bellidir. israil hükümeti. israil halkı ve ülkemizdeki yahudi vatandaşlarımızı bu tartışmaya dahil etmemek gerekir.
(bkz: #8223919)
bunun için şunu söyleyebilirim. ben yahudilerin gerçek anlamda bir üzüntü hissettiğine inanmıyorum. muhtemelen "gemi içerisinde el kaide vb. örgüt militanları vardır!" "bizimkiler saldırıyorsa bir bildikleri vardır" tarzında nane nane bahanelerle kendilerini avutarak soğuk bir tavırla olayları izleyeceklerdir. havaalanı'nda israil yolcularına da hizmet eden biri olarak kendimi zor frenlediğimi ve dikkatli olmaya azami gayret gösterdiğimi belirtmeliyim. herkesin bir sabrı var.
filistin ile ümmetçileri ayırmak kadar doğru birşeydir.
bu, tüm müslümanları ladin taraftarı görmek gibi bir şey olur aksi takdirde.
zor iştir efendim.
azınlıkta bir yahudi kesim var, gerçekten kan akmasın istiyorlar.
ya gazze şeridinde katliam gezisine çıkan çoğunluğa ne diyeceğiz?

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=169102359836609