bugün

benim şiddetle severek yaptıım ve cidden dünyanın en zeki, en yetenekli olduklarını düşündüğüm insan ırkı bu düşmalığın da kesinlikle çekememezlikten kaynaklandığını düşünüyorum, en büyük düşmanları da hitler de yahudidir.
şu an ve ilerde de dünyayı yönetecek nacizane ırk. halen çekememezlik yapılmaktadır.
bebekleri ve çocukları öldüren, öldürmediği çocukları yetim bırakan, filistine yardım götüren mavi marmara gemisinde 9 türkü öldüren, inandıkları dinin kitabında yeryüzünde yahudi den başka canlı kalmamasını emreden adam öldürmenin sevap olduğu kişilere duyulan sempatizanlıktır.
Soylarını ve dinlerini alışılmışın dışında korumayı başarmış, yahudilikle özdeşleşen bir ırka karşı duyulan sempatidir. Hitler zamanında yapılan katliamlar tabiki haksız ve aşırıydı. Ondan önceki zamanlarda da bir çok soykırıma uğramış bu ırk şimdi kendisi insanlık dışı bu uygulamayı Gazze halkına yapıyorlar. ilginçtir ki onlara soykırım yapmaya çalışan Avrupaya sadık bir biçimde. Avrupanın soyundan gelen Amerikalıların da maşası konumunda varlıklarını sürdürüyorlar. Gelecekteki idealleriyse bir hayal. Sovyet Rusya da bile sevilmeyen bir halktı.
Mavi ve tonları yahudi sevdalıları. Yeşil ve tonları yahudi düşmanı olan ülkeler gri olanlar da bizim gibi ortacı ülkeler

görsel
Bünyemde olan sempatizanlık. Biri arapçılık, filistincilik mi oynuyor hemen karşısına yahudi tezleri ile çıkarım. Ulan ne gıcık oluyorlar. Başta sırf ibnelik olsun diye yapıyordum ama sonra alıştık sempati duyduk.