bugün

tek derdi din olan toplum biziz.

tek derdimiz sikilmemis karı.

tek derdimiz sen dinsizsin diye seni dışlamak.

bizde dindar ve iktidar yalakasi değilsen hiçbirşey değilsin.

bizde emek hırsızı degilsen hicbirseysin.

bizde maganda degilsen hiçbirseysin.

bizde diğerinden farklı düşünüyorsan kötüsün.

söyle bizi neden sevsinler ?
Davar gibi hareket etmeyi, toplumsal görgüye aykırı davranmayı maharet sayan bir toplum; modern dünyadan dışlanmayı hak ettiği içindir bu nefretin kaynağı...
analarini aglatmisiz ben olsam bende nefret ederim.
Barbar türklük daha sonrası da islamiyettir onların nefreti. Eskiden olsa çok küfür edebilirdim ama bunca terör örgütünden sonra hiçbir şey söyleyemiyorum. Allahu ekber diyerek kafa kesen bunca militandan sonra islamiyet iyice karalandı. Dünyada ki kanı Türk=Müslüman olduğu için haklı şekilde nefret ediliyoruz...
Zamanında yüzme öğrettiğimiz için bizi sevmiyor ibneler. Çokta şeyimize.
(bkz: since attila)

bu işin müslümanlıkla vs pek alakası yoktur.
hristiyan kavimler türklerin,arapların, perslerin üzerinde yürürken haçlı ordusunda türkler vardı, hatta bizans ordusuyla ortaklık kuran türkler vardı.
(bkz: türkopol) (bkz: tong yabgu)

attila'nın avrupa'nın a. koymasını avrupa hunlarını içlerinde eriterek birinci darbeyi atlatmış olsalar da 1071'den sonra gelen ikinci darbe ile kinleri daha da artmış oldu. sonuç olarak ortaya cümbüşlü bir tarih çıktı.

türk ırkı barbardır evet, savaşçıdır evet, günü geldiğinde yine savaşını verecektir. daha çok can yakacaktır.
kadınları için aynı şey söylenemez. kıllı türk orangutanlarına bayılırlar.
2 ingiliz, 1 de ispanyol kız arkadaşım oldu gayet de seviyorlardı türkleri. Mesele çomar olmamak.