bugün

Bazen düşünüyorum da Atatürk 1958 de ölseydi yada başka bir deyişle 20 yil daha yaşasaydi neler olur diye çok düşündüm ve hep şunu dedim
hani hep avrupalilar için adamlar bizden 100 yil öndeler belkide daha fazla işte Atatürk 20 yil daha yaşasaydi bu mesafe belki çok daha az olurdu belki de biz önde olurduk ama onun o kadar kisa sürede yaptiklarini düşününce büyüklüğünü anliyorum onun kafasindaki sistemi düşünce tarzini ve hep en önde olmak hep en büyük olmak çağdaş ve bilime aşik bir millet yaratmak sürekli okuyan ve kendini geliştiren bir millet yaratmak onun tek derdi buydu geriye değil sürekli illeriye en illeriye gitmek ve bu idealleri için herşeyi yapmaya hazir bir liderdi.Türkiyeyi ve türkün büyüklüğünü büyüklüğüyle böbürlenen dünya devlerini bir kaşik suda boğarak tüm dünyaya göstermiştir.

Elhamdülillah Müslümanim ama nankör değilim Atatürkü Rahmetle ve Özlemle Aniyorum...
bugün ak-it denen zihniyeti istiklal mahkemelerinde çürüteceği kesindi nasıl olurda böyle zihniyet zombi sürüsü gibi çoğalmakta .