bugün

iyiden iyiye freak show a dönmeye baslamıs ,Mehmet ali erbil in akıllara zarar programı.Geçenlerde bir cüceyi aldı sahneye,adamı 2 dakikada itin götüne sokup çıkardı tabii ,altına pijama giymiş bu cüce ,onu fln göstertti millete tabi seyirciler yarıldı gülmekten cüce ziyan oldu tabii daha sonra obez bi hatun taş gibi mankenlerle birlikte çıktı.Jess denen adam vardı bide psikopat bir tipe benziyor.Seyirciler muwahahaha nidalarıyla ota boka gülüyordu.Neyse rahatsız ediciydi kanalı değiştirdim.
(bkz: oooooooooooooooovv)
yönetmeni gürsel aksun olan tv programı.
bu program bence bir sirktir.eger sirke gidemedim diye üzülüyorsanız bu programı izlemeniz kafi.
(bkz: televizyon programında takla atan kadınlar)
ortaokuldayken sınav test olduğunda kimi zaman işe yarayan yöntem.
ya şundadır ya bunda helvacının kızında diyerek cevaplanmış sorular bilirim. * *
izleme gafletine düştüğüm bir programda telefonda bir elemanla yarışıyorlar...2 top kalmış topların birinde 500 ytl diğerinde 5.000 ytl var...

m.a.erbil:(ciddi bir şekilde)* gel biz sana 7.500 ytl verelim sen git...
yarışmacı: mavi top mavi
m.a.e: hhöööö???
sırf hakkında yorum yapabilmek için izledim proğram ve işte yorumlar:
-yaşlı başlı kadınlar bu proğramda bir halının üzerinde takla atıyor.
-erbil açık giyenen hatunlara fena halde asılıyor.
-5-6 beyin yönünden fakir dalkavuk, erbil'in uşaklığını yapıyor.
-erbil her kadına zorla oryantal dans yaptırıyor ve onları izlerken ağzının suyu akıyor.
-erbil yarışmacıların burçlarını söylerken şu kelimeleri kullanıyor: "ikizlere takke burcu, başşşşşak burcu, terazi lastik jimnastik burcu".
-ödül almak isteyen yurdum insanı evinden börek - çörek getirip erbil'e sunuyor.
-seçici yarışmacı seçtiği kişiyi bir paravanın arkasından, paravana açılmış bir delik yardımıyla elliyor, dokunuyor.
-kısaca insanların zaaflarını kullanılarak, insanlara araba vermek vaadiyle reytingi tavan yapan, montajelemanının dediği gibi bir sirk gösterisi.
cocukken oynanilan oyunlarda kimin oyuna baslayacagini ya da kimin hangi takim da olacagini ayirmak icin kullanilan ve sonucu tüm herkes tarafindan kabul edilen sayisma tekerlemesi.
"ya sundadir ya bunda, helvacinin kizinda."
tam bir rezillik abidesi,igrenc tek kelime ile,hayatin gerceklerini ortbas etmek icin yapıldıgına inanmaya basladim.
ey güzunu sevdigim rtuk,sen git kemal sunalın essogluessek kelimesini sansurle sonra boyle donsuz kızların yarismaci oldugu programa izin ver.
artık yayından kaldırılmış olan program. Köşe yazarları yavaş yavaş malzemelerini kaybediyor. Yazık!
programın kaldırılmasıyla oh be dediğimiz ama bu herif başka ne şaklabanlıkla çıkacak acaba diye de beklediğimiz olay olmuştur.*
(bkz: helvacının kızı)
en sonunda m.ali ye soytarılık yapan hilmi isimli sahısın cinsel organının yayın sırasında gözükmesiyle zaten zıvanadan cıkmıs ve yayından kaldırılmıs ex yarısma/show programı.yerseen..
saklabanligin bu kadari dedirttiren sacma tv programi.kaldirilmasi icin dualar ediyoruz.
yayından kaldırılmış, eski bir televizyon programı.
bir an için yayından kaldırılması gereken tv programları başlığının işe yaradığını düşünüp ,ardından programın gerçekten yayından kaldırılmasıyla ''başka birşey dilesekmiş tutacakmış ''dediğim başlık....
kaldirilmasi yüzünden geceleri uyuyamadiğim, hüngür hüngür ağladığım program. çok üzüldük çok. ailecek televizyondan soğuduk, yemeden içmeden kesildik.dünya kupası bile yaralarımıza merhem olmuyor.
muahaah şaka lan şaka. kaldırılması türk televizyon yapımcılığı adına çok hayırlı olmuş, televizyonlarımızdan bir kirlilik daha kalkmıştır. hayırlı olsun..
kaldırılması sonucu çevremde "has oldu" tepkisinin yoğun olarak verildiği, akıldan mantıktan uzak insanların yapmaya çalıştığı şebeklik ve onlardan rant elde eden bir takım kişilerin bulunduğu program müsvettesi...bi iki kez izleyip ne olduğunu anladıktan belki de anlayamadıktan sonra izlememiş izlettirmemişimdir...asıl suçluyu da izleyenler olarak gördüğüm bir televizyon programı...
cinsel organ gösteren erotikliği aşmış televizyon programı.
Helvacının kı-zın-da diye biten tekerlemenin son safhasıdır. yani ben küçüklüğümden beri böyle biliyorum bunu.