bugün

xbox 360'ın yeni modeli. siyah renkli olup, 120 gb harddisk içermektedir. microsoft ısınma problemini de büyük ölçüde çözmüş. Üç kırmızı ışık probleminden eser yok sanırım.
ısınma probleminin çözülmediği, çatır çatır 3k vermeye devam eden konsol.
3 saat oynadıktan sonra bile buz gibi kalmaya devam eden, sony fanboylarının kötülemeye çalıştığı oyun konsolu.
120gb'lık hardiskinde 15 oyun yüklü olmasına rağmen halen 10gb boş alan sunmaktadır.
jasper kasa olan modelleri ( ki yenileri jasperdi) ısınma yapmaz. doyasıya oyun oynamak için alıncak konsoldur. malup ps3 ün oyun fiyatları ortada. orjinal oyun almak göt ister. o yüzden xbox a devam. god of war dır gran turismo dur ps3 kafelerde, arkadaş evlerinde oynarız artıkın.

not : yeter artık hacker amcalar. kırın su ps3 ü.
ps3'ün oyun fiyatlarını görünce çok zamandır almak istediğim konsoldu 360 elite. Bir kaç elektronik mağazasında fiyatı 1000 tl civarında olması hasebiyle ne zamandır erteliyordum derken bir arkadaşımın tavsiyesi ile kadıköy'e gidene kadar.

geçen hafta kadıköy'de 4.noterin yanındaki başçavuş sokağa gittim. Bütün sokak ps3, xbox, nintendo gibi oyun konsolarının satıldığı mağazalarla doluydu. Bir kaç tanesini gezerek fiyatları duyduğumda çok şaşırdım. Sıfır makineler neredeyse mağazalardaki makinelerin yarı fiyatınaydı. Hemde fw ayarları falan yapılmış bir halde.

ee hazır buraya kadar gelmiş iken dayanamayıp 600 tl gibi bir fiyata tedarik errim kendisini. Şu an mutlu kutlu oynamaktayım.
oynaması zevkli olduğu kadar insanın aklını kilitleyen aletlerden birisidir. saatlerce başında amaçsızca oynarsınız, herşeyden daha önemliymiş gibi.