bugün

x i yapayalnız ortalarda bırakmaktır. buyrunuz ;

http://www.youtube.com/watch?v=vVg9qSiAhN0
(bkz: x i çekmek).
http://galeri.uludagsozlu...ka%C3%A7%C4%B1n_47648.jpg
y ve z ye göre daha insancıl olan eylem zira onları yok ediyoruz genelde.
y,z,t ve diğerlerinin x'e karşı yaptıkları ırkçılık ve dışlama eylemidir...sorularda sürekli x'in tercih edilmesine sinirlenen bu gruplar böyle bir yolu seçmişler ve gayelerine ulaşmışlardır...
türev ve integral konularında bu gruplar tekrar biraraya gelmiş ve kardeş kardeş üniverste öğrencisi adaylarını bir güzel sikmişlerdir.
denklem çözmeyi ilk öğrendiğimiz metodtur.
ilk kez üçüncü sınıfta karşılaşıyorsa insanda soğuk duş etkisi yapan, "x ne nasıl bi şey" gibi tepkiler verdirten aktivite.
Yalnızlık güzel şey üstad, koy bir kadeh daha.
Hala öğrenemediğimdir.
önce X'e değer verirsiniz. sonrada öyle yalnız bırakırsınız. hepiniz aynısınız işte.
eğer çok dışlanırsa karesini, küpünü toplayıp ağzınızı kırdıracak eylemin başlangıç hareketidir.
Hep x'i yalnız bırakın zaten. X kim ki.
X sizden ona değer vermenizi bekler.
su an beceremedigim durumdur.
onuzeriaartibeesittiriks ise sekizuzeriaartibecarpibesuzeriucaartiucbe.

sendeyiz birand.
insanlıktan yoksun kişiler tarafından yapılan zalimce davranıştır. oysa x bizden çok şey beklemiyordu.
x y z yi üç kız olarak düşünelim bunların en güzeli x olsun. bizde w b d olalım şimdik hepimiz x hedef tahtasına koyarız. yanındaki kızların bir önemi yoktur. ama burada bir şeyi unuturuz. eğer hepimiz x e ulaşmak istersek bir birimizin önünü keseriz. ve en cok istemediğimiz şey olur x değer verdiğimiz için x in kıçı kalkar. burada yapılacak en iyi taktik x e ulaşmadan önce y ve z yi değerlendirmektir. sonuç her zaman x sona bırakın değeri düşsün o zaman her iki taraf kazanır. her zaman x yanlız bırakmak gerekir. yoksa götü kalkar x sin... j. nash teşekkür ederim bu konuda.
lisede bir hocamız vardi, x i yalniz birakalim der siniftan cikar giderdi.
bize değer veren x'i yalnız bırakmak mı, gönlüm el vermedi...
Ekstazi'yi birakmam gerektigini anlatan bir baslik olarak algiladim basta ben bunu nedense, bilincaltim cok hakli, birakiyorum