bugün

Midye dolma ve kokorecinde unutulmaması gereken zirve*
2 yıllık garsonluk deneyimimle servisin kralını vereceğim partiden önceki zirvedir. Şehzade de neymiş, burda Çorba'nın Monaco Presi var! Yanlız, nickimi doğru yazamayanlara özel muamele yapacağım, bilmeyenlere * duyurulur.
(bkz: sako) yapar bilirim.*
bir hayli az zaman kalmış olan zirvedir. heyecan dorukta tabi.
fırsat bulabilirsem katılacağım zirvedir.
ooo erkek çoğunluktaysa kesinlikle katılacağım zirvedir. zira hepsini kaldırmadan gidersem bana uymaz bu. yaşasın sözlük erkekleri kaldırma kuvveti.
Uzunca bir aradan sonra katılmayı planladığım Uludağsözlük zirvesi olacaktır.
adının acilen winter has already come olarak değiştirilmesi gereken zirvedir. bu ne amk. sabah yaz akşam kış oluyo ankara'da.
kim katılırsa katılsın gerginlikten uzak, saçmalıklardan arınmış olması dilenen zirve.
katılamayacağım ve herkese şimdiden iyi eğlenceler dilediğim zirvedir. bursaya birkaç kez gidebildim güzel yer, organizasyon da bir o kadar güzel oluyodur eminim.
Zirve saat 19.00'da şarlo barın bahçesinde olacaktır gelenler sıkı giyinsinler gerçi ısıtıcılar vardır mekanda ve rahatça sigara içebileceklerdir aynı zamanda mekanın iç tarafında ücretsiz veto konseri vardır ilerleye saatlerde hep beraber konsere de geçilebilinir duruma göre özellikle cadde üstünde yaş günü partisi yapmış olan (bkz: banadepresifdiyorlar) adlı yazarımızı çok üzeceğini umuyorum*
zirve ile ilgili son detaylar da kesinleşmiştir. bu cumartesi saat 19:00 da görükle şarlo barın girişinde
açık havada zirvemiz başlayacaktır.
bira fiyatı 6,50 TL olarak belirlenmiştir. çerezler ise mekanın ikramı.
veto konseri iç mekanda saat 22:00 gibi başlayacak. konser bölümüne giriş ücretsiz, fakat bira fiyatları 7,50 olacak.
sıcak giyinin, zira winter is coming. * *
saatler kalan zirvedir.*
Bursalı olsam keşke dediğim zirvedir.
Mekandayiz bekliyoruz (bkz: kordanadam) ile.
şarlo'da yapilan zirvedir. geldiniz mi lan sozume *

istanbuldayim gelemiyorum da siz eglenin haaa.
demin gidip gizli gizli izledigim zirve
sarloda 8 9 sap oturuyordu. kimse konusmuyordu, eglendikleri her hallerinden belliydi. ozellikle kosedeki arkadaslara bayildim o kadar sıkkın duruyorlardi ki.
neyse konser baslayinca geri doncem belki ugrarim yanlarina. *
an itibariyle 10 erkek bir de yasli bayanin oldugu zirve.hafif kilolu bi kizimiz vardi kalkti.
birisi ilginc ilginc kiritiyor. kirik midir nedir *
kel bir abi var ona saygilar. biyikli kardese de saygilar.
an itibariyle kapisonlu bi abi daha katildi olgun bayana yaziliyor. yok lan hatun gencmis ama saclari yasli gosteriyor bence boyasin bi de saclari sapsari kaslari simsiyah la o ne. biri barda icetea icmeyi tercih edenlerden. hanim ablamizin oldhgu tarafta deli muhabbet donuyo masalarda salyalar goruyorum sag taraf ise hayattan bikmis durumda...
katilmaktansa takip etmek daha eglenceliymis. gozlemlerimi aktaracagim. *
etrafa igrenc oje kokularının yayılmasıyla güzel muhabbetin baltalandığı keyifli ziredir.

(bkz: aseton)
Kötü ses sistemi ve kötü konser yüzünden kaçanların* masamıza dahil olmasıyla zirvenin daha zevkli geçmesini sağlamıştır.
paganların bi bayramının başka versiyonudur.
Kötü mekan seçimine rağmen güzel muhabbetin döndüğü bir zirve olmuştur.

Artık kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde daha sık zirve yapılması gerekliliğini de göstermiştir.
Az sonra katılacağım zirve. Uçağım inmek üzere bursa'ya.
dediğim gibi gizli gizli izledim. asosyalim ben elimden ancak bu geldi ama asosyal olduğuma resmen şükrettim. böyle zirve mi olur amk.