Ben sigarayı bırakayım diye 4 dönüyorum yinede murattiye bükülüyorum.
Boyuna göre çok kokan az kesen tütün içermeyen tütün mamül.
(bkz: jti pişmanlıktır Philip Morris adamdır)
Bu kadar tütün için bu para fazla gibi.
ince'dir. paketi güzeldir.
içimi rahattır.
içtiğim sigarayı beğenmeyip, o sana çok ağır yea diyen erkek arkadaşım bunu almış bana. ilk önce şaka sandım. sonra anladım ki ciddi bir şeyle karşı karşıyayım. içinden 10 tane filan çıkar zannettim. gerçekten 20 tane çıktı. kürdan gibi bir şey. üst üste üç nefes çekeceksin ki içtiğini anlayasın. ama dördüncü nefeste bitiyor tabi. oranları düşük ama daha fazla içmeye sevk ediyor. yazlık ufak çantalara sığıyor yalnız. bu da değişik bir bakış açısı diyelim. erkekler içmesin ama ne bileyim komik bir görüntü sanki. slimin de slimi bu meret.
Winstonun yeni ürünlerinden biri bi kaç aydır raflarda bulunan sigara. Slim bir sigaraya göre çok kötü değildir. Boğazı yakmıyor inceden bir içilesi olan sigaradır.
winston'un slim sigarası. benim gibi sık sık sigara içen ve bir sigaradan kısa sürede sıkılanlar için ideal. boğazı yakmıyor, balgam yapmıyor, tadı bozulmadan bitiyor.

iyidir iyi. bakkalınızdan/marketinizden ısrarla isteyiniz.
son 2-3 gündür içtiğim, ciddi ciddi sigarayı bana tekrar sevdiren nevale. içimi rahat, balgam yapmıyor ve sabah tertemiz bir boğazla uyanıyorsunuz. küçük olması da vücudunuzun nikotin zamanla azaltıyor, 45 dakikada bir sigara içen ben şu sıralar 2 saatte 1 tane ancak içiyorum. on numara olmuş, benden sana yıldızlı pekiyi.
winstonun Türkiye piyasalarında boy göstermeye başlamış yeni slim sigarası. fiyatı 7.5 liradır. boyuda nispeten normal sigaradan kısa. gösterişli bir paketi ve filtresi var. blue olanı denedim. içimi rahat, duman yoğunluğu az ama çabuk bitiyor haliyle. ancak şöylede bir durum varki slim sigara bizi bozar aga. winston blueya devam.