bugün

yarın deseler ki 1000 lira. anında siler line'a devam ederim.
aynı özelliklere sahip ücretsiz bir uygulamaya geçileceği gündür. biri gider biri gelir, ardından ağlayacak mıyız bir de?
sms ile devam edecek bir durumdur tarifemde o kadar sms hakkım var whatsapp yüzünden kullanmıyorum gerek görmüyorum.
ilk yıl ücretsiz, ikinci yıl ücretli olan bir uygulamadır.
Bu demek oluyor ki whatsapp ı bir yıldan fazla kullanan olmamış.
10 tl ye 10.000 sms kampanyalarının havada uçuşacağı gündür.
böyle bir gün gelmeyecektir. whatsapp, facebook, twitter, instagram gibi sosyal platform paylaşım alanları, bu sistemi yöneten güçler tarafından dünyayı kontrol altına almak için icat edilmiştir ve edilmeyede devam edecektir. şuan whatsapp ve benzeri yerlerde yapmış olduğumuz yazışmalar konuşmalar sizce silinip gidiyormudur? buralardaki yapmış olduğumuz her türlü görüşme ve konuşmalar incelense, kişinin karakteri, takımı, neler yaptığı, arkadaşları, samimi oldukları, inancı, vs bircok bilgiye ulaşabilirler ve ulaşıyorlarda. bundan elde edecekleri kazanç onların umrunda bile değildir. ama yinede birgün olursa şaşırmayacağım gündür.
benim öldüğüm gündür gülüm !!
olmayacak olandır. yarın deseler ki 10tl siler facebook tan devam ederim. ulan 1tl deseler vermem. bu tür şeylere beş kuruş vermem.
(bkz: uninstall)
Whatsapp'ı kullanmayı bırakıcağım gündür.
Bebelerin ağlayacağı gündür.

(bkz: sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm)
4 yıldır kullanmama rağmen hala gelmeyen gündür.
ha ücretli de olursa hali hazırda kullanacağım ve watsapp dan daha iyi olan viber gül gibi kenarda duruyordur.
12 aylık ücretsiz sürümün dolacağı gündür.
Biteceği gündür. Ben hariÇ tüm dünya kullansa 1 kuruş vermem.
18 Kasım 2016.