bugün

bittikten sonra da bir daha birbirinizin yüzünüze bakmaz hale gelirseniz ah sanal dünya dedirtir.
Yüzyüze ilişki bitirmek kolay değildir. Karşındaki seviyorsa eğer. Whatsaap ya da farklu uygulamalarla ikişkiyi saygısızca bitirme stratejisidir.
Daha kötüsü var ne whatsapp ne mesaj ne aramayla biten ilişki. Bi anda hiç bir şey söylemeden gidenler var. Öldü mü kaldı mı diye merak edersin ama sende arayıp sormazsın.. öylece biter gider...
görsel
geneli sanal ilişkidir, uzun bir süre konuşulmuşsa kadının ilk sanaldan tanıştığı erkektir . bitme sebebi artık ilişkiyi sanal olduğu için küçümsemektir. eger öyle birine sahipseniz 1 yıl sonra o ilişki kendiliginden biter net.
Teknoloji çağındayız, artık whatsapp ile bitmeyen ilişkiler garip gelmeye başladı. Öyle de bir tezatlık söz konusu yani.
Whatsap gibi bir uygulama tadında olan ilişkidir önce son gorulme sonra mavi tık kapanır akabinde ilişki beklenen sona doğru gider.
Whatsappla başlamış olan ilişkidir.
Uyuyorum dedikten sonra online olmuştur. Bu adam gece uyanıp gruptan gelen mesajlara falanda bakamaz çünkü. Çok saçma bir neden.
Fenaa.

Hiç değilse telefon konuşmasıyla biteymiş. Suratına çaaat diye kapatırdınız aksiyon olurdu. Whatsapp'ta olmaz o. Ay ne sıkıcı.
nasıl başladıysa öyle bitmiştir.
bir çok arkadaşımda gördüğüm durum. belkide hiç biri yüzüne karşı tamam bitti diyecek kadar cesur değil.
Ayrılık bu kadar zorda niye bunu seciyosun dedi.ben secmemistim.
Bi ara WeChat vardı o daha iyiydi...
koyar insana, öküz oturur içine. mesajla bitecek kadar kolay olmamalı.
WhatsaP üzerinde sevişerek başlamış ilişkidir. Bazen diyorum sil bütün programları tuşlu telefon al amk.
Not: Sakinim.
ilişki falan değildir o. ne o öyle whatsapp tabanlı falan. öyle ilişki mi olur lan?! hayır bir de whatsapp üzerinden bitecek...

niye konuşamıyor mu insanlar artık? medeni şekilde çözülemiyor mu ilişkilerdeki sorunlar. bir mekanda buluşulup bitirelim kararı alamayacak kadar mı yere düştü birbirimize olan saygımız?

sanırım düşmüş...
Artık sevgili denen pic kişinin mesaj hakkı yapmasına bile üşenmesinden bitmiştir.
Reelde başlamışsa tadından yenmez.
whatsapp'tan başlamış ilişkidir.
çok önceden bitmiş, son saniyeleri whatsapp'ta yaşanmış ilişkidir.

iki tarafın birbirine, yüzyüze veda edecek kadar saygısı sevgisi kalmamışsa, zaten en az 15 gün önceden bitmiştir o ilişki.
tırt ilişkidir.

ilişki devam ederken "ya bu dağlar yerle bir olacak, ya kıyametler kopacak ya da dünya batacak, senle öyle ayrılacağız." dediğiniz insanla whatsapp vasıtasıyla 2 dakika içinde ayrılmak?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar