bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    godsmack'in the oracle albümünden güzel bir parça.
    2 ... tahrik
  2. 2.
    Bbc one'in yeni mini dramasi. Bbc yine super bir uyarlama yapmisa benziyor. Ilk bolum itibariyle 10 ocaktaki ikinci bolumu heyecanla beklemeye basladim. Bence dizinin tek kusuru fazla ingiliz olmasi. Yani st petersburg ve goruntuler cok gercekci olsa da sanki ingilterede geciyor gibi.bunun nedeni sanirim oyuncularin tamaminin ingiliz olmasi. Bu arada Pierre rolundeki paul dano cok iyi duruyor.
    1 ... benimkalbimiyi
  3. 3.
    bbc one tarafından çekilmiş 6 bölümlük bir uyarlama. dizi gayet güzel. cast ekibi de bayağı başarılı çalışmış. özellikle pierre, dolokhov, süvari yüzbaşı denisov son derece başarılı. anatole de tam tipini bulmuş.

bence tek eksik yanı savaş sahnelerinin çok güzel olmasına karşın neyin ne olduğu tam anlaşılmıyor. yani kitabı okumamış olsam cidden ne nerede nasıl oldu tam anlayamazdım herhalde. topçu yüzbaşı tushin'e değinilmemesi de beni yaralamadı değil.

velhasılı başarılı bir çalışma olmuş.
    ... nimbrethil
  4. 4.
    2016 yılında gösterime başlamış bbc dizisidir. sadece bir sezon sürmüştür ve 6 bölümden oluşmaktadır. başrollerini paul dano, lily james ve james norton paylaşmıştır.
    1 ... psychotic girl

alakalı başlıklar

kapat