bugün

Kaslarım oluyo benim diyip hemen ilk haftada sporcu atleti giyerler.
Umarım benim kuzum bu hataya düşmez.
bazıları gerçekten çok kasılıyor ve itici oluyorlar evet de çoğu insan böyle değil ki. Adam fit duruyor, sıkı mesela yururken illa kasılıyormuş gibi gorunecek yapılı olduğu için. Hemen kasılıyor etiketi damgalamayın amk. Ayrıca bu insanların yuruyuslerine bilmem nelerine niye bu kadar takıyorsunuz ya kompleksli misiniz?
(bkz: hiperventilasyon)
lor peyniri de saf protein düşündümde, kaslara köy takviyesi gibi şeyler denme olasılığı yüksek.
Salon çıkışı kasila kasila yurumeleri.
kendilerini horoz gibi sisirmeleri.
abartmayin...
Oluyo biraz yapacak bişey yok.
Kiskanmak iyi degildir.
insanın sahip olduğu potansiyeli sonuna kadar kullanması gerek özellikle de günümüz yaşantısındaki hantallık hareketsizlik insanları güçsüzleştirdi eski savaşçı dayanıklı toplum yapısından uzaklaştırdı. Spor salonuna vakit ayıran yada koşmaya çıkan insanları tebrik etmek gerekir. Ama o vücudu amaçsız yapmak yunan heykeli olmaya çalışmak gerçekten zaman kaybı. Spor yapacak arkadaşlara tavsiyem kondisyon ve güç çalışın dengeli beslenin yeter kendinizi şişirmek size bir şey katmayacak.

Edit: Yazım Yanlışı
vücut geliştirme spordur. koşarken hemen yorulma olayı falan hikaye herkesin alanı farklı.

biyoloji alanıyla ilgilenen birisine hadi lan oradan sen matematik bilmiyorsun demek gibi bir şey bu.

Genelde fazla kasılarak yürürler o da alışkanlıktandır. vücut da öyle durur zaten. dik durur kambur durmaz.
özellikle yeni başlayan veletlerin girdiği trip. bunlara ne aşılıyorlarsa artık daha düne kadar cips çikolata elinden düşürmeyen bebeler birden diyetisyen kesiliyor. yahu kardeşim yeri geldi mi kelle paçanı, keşkeği, makarnayı yiyeceksin. eee ne oldu abi bunun içinde 5 gram yağ yazıyor neymiş 0.30 gram falan olsa daha iyi olurmuş ulan bir çakacan velede ama salonda yapamıyorsun. bu light ürünlerdir, içecek whey sütleridir falan bu gibi insanları sömürmek için çıkarılmış enayi mallarıdır. ya ama binim sütüm liktizsiz ilmili s. s. kız gibiler lan. la de amma kodum çocuğu düne kadar yağlı cipsleri, kolayı gömerken aklın neredeydi de içinde 0.20 gram yağı sorgular oldun de pezeveng. laktoz dediğin sindirim sorunun yoksa vücuda zararı olmayan basit bir süt şekeri amma kasıyor bu veletler ya. git keçi lor peyniri al 100 gramda 1 gram yağ 26 gram protein ister omletine kat ister makarnana. 100 gram makarnaya 100 gram keçi lor peynir karıştır al sana 40 gram protein yii imi yininidiki 70 girim kirbinhidrit ve 4 gram yiği niyipiciğın cinim s. s. bu gibi tipler vücut falan çalışmasın mk. yazın şişerler kışın salar bu tipler bizim rambo gibi arkadaş günde 1 bardak zeytinyağı içiyor adam kaç senedir taş gibi. bunlar düşmüş 0.15 gram yağın peşine.. paranız bolsa alın ama 3-5 kuruş paranızı da sizin gibi enayiler için üretilmiş saçma sapan şeylere gömmeyin.
Sigarayı bırakıp, beraber yıllarca sigarının ebesine koyduğu arkadaşlarına tanıdıklarına yeşilay görevi yapan tiplerlerin yaptığı triplerle aynı sanayinin tripleridir.
Hele o ayna pozları Yok mu evlere şenlik.
Dar ve sevimsiz giyinmeleri, herkes bunlara bakıyormuş gibi davranmaları çok komik.
Arkadaşım sporu sağlık için yapıyorsan benim adım mutemadiyen değil.
güncel Önemli Başlıklar