bugün

ibne gibi dap dar giysiler giyer. bir de eğilince göt çatalını gördüm kıllı kıllı midem bulandı hayattan soğudum.
vurduruyordur..
amacı daha dar vajinaya girmektir.
Sağlıklı ve uzun yaşamak, aynaya baktığında kendini iyi hissetmek, giydiğini yakıştırmak isteyen erkektir.

Tabi götü ve baseni omuzlarından geniş veya zarganadan hallice tiplerin bu duruma bok atması eşyanın tabiatındandır.
--spoiler--

üstteki dalyarak da bahsettiğim genellemenin içine girmiş olacak ki götüne kazık saplanmış edasında aklınca bana laf atıyor.

--spoiler--
bir erkek olarak en sinir olduğum tiplerdir. hafif göbekli olduğum için bu spor yapan kaslı tipler bizim istikakımızı çalıyorlar gibi geliyor, ekmeğimizle oynuyorlar resmen.
utandırır, özellikle de bağırıyorsa.
bizim iş yerinde bir tane eleman var. affedersiniz, gomis gibi götü var elemanın. hayvan gibi bir şey. yürürken yer sallanıyor resmen. ama hatunlar bana daha çok bakıyor. hatta bu konuda iki kişi rekabet halindeyiz. rakibim olan tip, baya yakışıklı. hatunlar ya ona ya bana bakıyor. bu vücutçu kendini parmaklıyor sinirden. hatta bir tane kız vardı, adı roberta. önce bana yürüdü, yüz vermedim. sonra bu yakışıklı çocuğa gitti, o da ilgilenmedi. kız bu vücutçuya gdip şansını denemedi bile amq.