bugün

ona buna hakaret edip islam üzerinden konuşan geri zekalıların karışmaması gereken konu.

deri altı dövmelerin abdesti önlediğine dair bir bilgi yok. aksine kalıcı dövmeler deri üzerine yapıldığı için abdestle ilgili sıkıntı yaratır.

onun dışında derisine dövme yaptırmak kişinin kendi tercihidir, o kuş beyinle karışmayınız.
faizi yaygınlaştırıp (bkz: faiz helaldir), milleti allah ve resulü ile harbe sokup, dinden çıkarıp, hala "müslümanım" diye oy talep etmekten iyidir
Dövme mekruhtur, haram değildir. Yaptiran kisiye kafir muamelesi yapmaya hakkiniz yoktur.
Zinayla eşdeğerdir. Evli olmadığın biriyle bir iliskiye girip müslümanım diyorsan dövmeyle de dersin. Çünkü sanılanın aksine dövmeye engel değildir fakat tıpkı zina gibi kuranda lanetlenmistir.
müslümanım deyip de fitne fesatlıkla yaşamaktan evla durumdur.
not:dövmem falan da yok.
müslümanım diye dolaşan hırsızlara da selam olsun.
bugünkü dövme ile ilgili kur'andaki sure ve ayetin numarasını rica etsem,hani ben cahil müslümanım da..
müslüman olmakla günahkar olmanın farkını bilmekle alakalı durumdur.

günah işlemek insanı dinden çıkarmaz. haa, tutup da bu günah değil, dövme yaptırınca nolacak ki gibi dayı dayı konuşursanız o zaman iş karışabilir.
Nihat hatipoğlunun bu konu ile ilgili bir açıklamasını izledim ve dövme yaptırmanın yanlış olduğunu ama müslümanlığa hiçbir engel olmadığını söyledi. Yani kişi namaz kılar, oruç tutar ve bunun gibi çoğu ibadeti yapabilir. Yani dövme yaptıran birinin müslümanım diye dolaşmasında bir sakınca yok.
dövme haram değil mekruh kimse dövmeli diye müslüman değilsin diyemez.
asıl müslüman değilsin diyen dinden çıkar.
güldürdü gene yobaz. kul hakkı, fitne, fesat, haram, zina,ayrımcılık ,allah ile kul arasına girme ,dini suistimal etme vs. vs. günahları işleyenlerden sonra sıra gelirse yanalım be zaten mübarek. tek derdin dövmemiz olsun.
tanım: sevaptır.
not:dövmem var.
okumak için; kafa, zeka, akıl falan değil, saatlerce üstüne oturabileceğin bir göt lazım derim, lakin siz neyin üstüne oturuyorsunuz halen kafam basmıyor... lütfen beni bi aydınlatın.
dövmeyi lanetlemek nasıl bir kafanın ürünüdür ki bu aynı kafa hırsızlar tarafından yönetilmeye sesini çıkartmadan özgür bir insanın vücuduna yaptırdığı kendisi için önemli olan bir simgeye kafayı takar, diye sordurtur. koskoca allahın hiç işi gücü yok bunlarla uğraşıyor sanırım.
Sözlüklerde seks başlıkları açıp zinaya özenmek veya yapmaktan daha kotü olmayan durumdur.
mevzunun bir benzeri için; ilahiyat okumayıp hocalığa soyunmak.
Yaptirdigimdan beri müslümanım demediğim zamazingo.
(bkz: yav he he)

Meşhur bir hadis vardı, neredeydi o? Hah buldum.
-Kimseyi kınama, kınadığın şeyi yaşamadan ölmeyeceksin.

Tabii bir dövme sahibi olmayı düşünmüyorum ama dövmesi olan dinden çıkar, günahtır, Allah çarpar tarzı şeyler bana hiç inandırıcı gelmiyor. Zira bu dövme denilen şey eski çağlardan beri var.
saçını kapatıp tüm pisliği yapandan , ülkeyi soyup kendini müslüman görenden bin kat iyidir.
Arabistan Kahire'de dövme fuarı yapıldı bu yıl. Ku'an'da da dövme ile alakalı bir şey yok. Element uydurmayın.
dövme yapmak yasak değildir, abdest geçirir . sadece allahın verdiği bedene yok yere acı verdirip kendi keyfin için bir şeyler yaptığın için günahtır , beğenmeyip süslemeye çalışıyorsun ve üstelik kendine acı çektirerek. aslında makyajdan farklı değildir.
diğer müslümanlar nasıl dolaşıyorsa öyle dolaşmaktır. Zira dövme yaptırmak kesinlikle haram değildir.
dövme yaptırmak günah değildir... dövmenin yasak olduğu kuranda sölenmiyor ve bahsi dahi geçmiyor, boktan uyduruk hadislerinize göre dövmeyi yasak edemessiniz ! ayrıca dövmenin abdestede zerre kadar engeli yoktur, dövme tamamen derinin içine geçer. dövmemde var sapına kadar müslümanımda...
pantolonun üzerinden bilmişlik yapmanın verdiği heyecana kapılan yobaz söylemi. benim dövmem var ve müslümanım. götlerine kına yakıp samanlığı seyran edenlere yorumlayın hayırlarınızı. ben müslümanım deyip elinde bir metre tespih çekerken faizde parası olan insanlarda var bu ülkede. *
yoksulun yetimin hakkını yiyerek, insanların cahilliğinden faydalanıp, onları maddi manevi din kisvesi altında kendi çıkarları için sömürerek, sakal bırakıp takke takıp karısını kızını kara çarşafa bürüyerek sağını solunu yaftalayıp, temiz insanların yüreklerini kirleterek müslümanım diyenlerden on kat daha müslümandırlar...
Bazı cahil kafirler çıkmiş diyorki (hâşa)

Allahın işimi yok bizim dövmemizle uğraşacak.

Ulan cahil o zaman neden alkol haram neden zina haram neden 5 vakit namaz farz Allahın işimi yok senden bunları istiyor Haşaaa
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar