bugün

hangi konuda ? diye sorulması gereken yazar'dır. Vw'e bok atan bir çok yazarın belkide bir kez dahi o direksiyona oturmadığı o alman otomobil zevkini tatmadığı bi gerçek tir.
birçok volkswagen modeli kullandım liseli. emisyon ile araç konforu ve menşei konusunun ne alakası var anlayamadım. sanki bana test drıver da direksiyona oturdun mu diye saçma sapan yorum yapıyor.
bi alakası var diyen yok zaten kardeşim. bu arada şunu belirteyim liseyi bitireli 7 yıl oluyor. ve otomotiv mühendisliği okuduğum içinde doğal olarak anlarım otomotiv işinden. Fark ettin mi bilmiyorum ama vw de bu emisyon olayı çıkalı aylar oldu ve bu olay sözlüğe daha yeni düşüyor bu durumda bir çok insanın amacı da vw'e bok atmaktır çevreyi korumaktan ziyade. Emisyonla konfor ilişkisi var diyen de olmadı zaten.
geçen açıp, kaçtığın başlık bunu göstermiyordu. liseli olmak sadece lise çatısında altında okumakla alakalı değildir. arabalardan da zerre anladığını düşünmüyorum. benim gözümde dinle,bayrakla duyar kasanlardan farkın yok. emisyon olayı henüz patlak verdi. aylar öncesinden patlamış olsa bile geç düşmüş olması insanların duyarlılık göstermemesi gerektiği anlamına gelmez. istediği kadar konforlu ve kaliteli bir araç olsun. sadece emisyon da değil durum. yüksek fiyat oranları, servis yetersizliği ve ilgisizliği, emisyon değerleri.
bu entryni göster onlara belki sana iş verirler.
sevmiyorsan binmezsin kardeşim olup biter.volkswagen in derdi seni mi gerdi.? ayrıca Allaha şükür güzel bi otomotiv firmasında da isim var. Sözlüğü de daha fazla kirletmeden kapat konuyu. sonuçta volkswagen babamın şirketi değil. Ama atalarımız yiğidi öldür hakkını yeme demiş.
(#28361153) tıpla otomotivi beraber mi okudun dedirtir.
@9 offff fena ayar vermiştir. çabuk kaç bence ahahaha.