bugün

https://www.haberler.com/...-anne-ve-12569732-haberi/

Tüm türkiye bir olmuş bunu merak ediyoduk. Teşekkürler volkan konak. Bu ana baba milletin yüzüne nasıl bakacak? Çocuktan al haberi diye boşuna dememişler.
Abartılacak kadar çok birşey söylememiş. Kimse dillendirmek istemese de anne-babasının odalarında neler yaptığını gerek sesle gerek başka bir şekilde (gece duş almalarından vs.) anlarlar. Volkan konak esprili bir dille bunu söylemiş, çok mu gerekliydi, tabi ki hayır ama bir linç girişimine de gerek yok.
Hazır mikrofon elindeyken Seyirciyi görünce coşmuş olmalı. Hırçın karadenizin deli oğlanı.
içip çıkmış galiba. kafa bi milyon.
şarkı aralarında, sahnenin yan tarafına kurulan rakı masasına uğradığı için ilerleyen dakikalarında saçmalıyor olması gayet normal.
karyola gıcırtısı olmuş sayın Konak'ın ritim, tempo duygusunun gelişmesine sebep.
Benim memleketimden çıkan en gereksiz tip. Hdp'liler benim maçka'daki evimde kalabilir dedikten ve eren bülbül şehit edildikten sonra trabzon'a gelemiyor. Trabzon'da sokakta bunu raslarlarsa öpecek tipler var.
Allaha çok şükür bugünde başkası adına utandım.

Yani normalde antipatik değilim Volkan konak’A karşı. Ama bu nedir arkadaş. Herkes biliyor zaten evli çiftler ne yapar. Bize ne anandan babandan.

Bu arada heykel gibi duran seyirci abi de hiç mimik vermeden tepkisini güzel beyan etmiştir.
bize ne anasını satayım...
(bkz: karadenizli zekası)