bugün

(bkz: münasip yeri) *
götünün başının oynaması..
beşiktaşın penaltısını çıkartması, keitanın doksana giden füzesini yine çıkartmesı, e kasımpaşanın net pozisyonları yine çıkartması,e bi de diğer 5 takımın da net pozisyonlarında golü engellemesi. lan adam ligde son 2 ay ortalığın amına koysun siz de hala hakemler deyin federsayon deyin sert futbol deyin. ama bence hiç birini demeyin de bi siktirin gidin hadi.

edit: imla
guiza'nın antremanlarda dahi gol atamamasıdır en büyük sebep. volkan gibi kaleci bile gol yememeyi öğrendi sayende, teşekkürler guiza!
kale kadar olmasi.
rakip takım taraftarlarının nereye bok atacağını şaşırmasını izlerken çok şaşırıyor ve onlar adına üzülüyorum. oğlum bu kadar mı düştünüz?

tanım: iyi kaleci olmasındandır...
bazıların göt etmek istemesi olabiir mesela. ve gayet başarılıdırda çünkü ortalıkta ben göt olacam ben göt olacam diye gezenleri gayet başarılı bir şekilde göt edebilmektedir.
(bkz: göt etmek)
(bkz: göt olmak)
(bkz: yapma volkan yapma)
(bkz: ortalık göt doldu)
belkide iyi kaleci olmasıdır.*
açıp son 8 fener maçını izleyince anlaşılacak sebeplerdir. volkan türkiye milli takımının kalecisidir iyi bir kalecidir. kıskananlar çatlasındır.
beşiktaş ve galatasaray gol pozisyonuna giremediği için.
(bkz: gökhan gönül)
(bkz: diego lugano)
(bkz: fabio bilica)
(bkz: andre santos)
yedekler hariç...
penaltı noktasının eşilmesi, hakemlerce atakların kesilmesi. defans oyuncularının iyi olması.
gole doymasıdır.

(bkz: çok yedim yeter)
sörf yiyordur.
bir galatasaraylı olarak diyebilirim ki; kesinlikle iyi kaleci olmasıdır. ancak karakter olarak galatasaray'ın kaç yıllık yedek kalecisi aykut erçetin olamaz.
Arada hatalı goller yedirtsede *türkiye' nin sayılı kalecilerinden biridir, hatta belkide en iyisidir. Sebepler olarakta ;

A) iyi kaleci olması
B) kazı operatörünü saymassak, iyi bir defansa sahip olması ve basan bir orta sahanın rakipleri yorması *.
C) Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynamasından dolayı, mental açıdan rakiplerine oranla üstün olması.
D) Yine fenerbahçede oynamasından dolayı kendine olan özgüveni.

gösterilebilir.

Edit : galatasaraylıyım, ama bizim kovamızın, pardon kalecimizin kötü olması, onlarınkinin üstünlüğünü gizlemez. Azıcık objektif olun inci soylular.
gaz, tamamen gaz. bir çıkarsa o gazı rüştü gibi senelerin en iyi kalecisi takıntısını üç dakikada bitirecek.
fenerbahçe'nin 1 gol atıp üstüne yatması sonucu oluşan bir durumdur. koskoca fenerbahçe'ye yakışmayacak bir görüntüdür. büyük takım devamlı saldırır, gol arar arkadaş. 1 golün üstüne yatacaksan senin anadolu takımlarından farkın ne o zaman; niye transfere oluk gibi para yağdırılıyor. en iyisi bırakalım bursa şampiyon olsun da büyük takımlar kendine gelsin, ne oluyor bize desin. zaten avrupa'da 1 gol atıp üstüne yatamaz fenerbahçe. yedirmezler adama, o kadar basit değil.
çünkü;gol atacak olan futbolcu şut çekmeden kaleye bakar ve kalede volkanı görünce aklına annesi gelir ve korkudan zarar vermek için topu üstüne atmaya çalışır.
gol yeme sebepleriyle aynı olan sebeplerdir.
galatasaray maçında götün tavan yapmasındandır bu gazla bu sezon zor gol yer.
ayrıca: (bkz: fenerasyon sağolsun)
beceriksiz forvetler.
(bkz: jöle beyinli volkan).

düzeltiyorum;
(bkz: volkanın çok yönlü poposu).
yeterince yemiş olması.
gol atcak dogru dürüst adam olmamasıdır.