bugün

az önce aldığım sms ile öğrendiğim zam. 100 mb adil kullanım kısıtlamalı cepnet 8 temmuzdan itibaren fiyatı 9 lira 99 kuruş olacakmış. 10 lira demek. yüzde 25 zam.
haram zıkkım olsun töbe töbe.
derhal paketimi iptal ettirmeme sebep olacak haberdir.
vodafone dan beklenen zam. Avea kullanıyorum 20 liraya internetimde var konuşabileceğim dakika da.
adil kullanım kotası artması durumunda adil olacak zamdır.
(bkz: adil kullanım kotasını çıkarana sokayım)
en son cepnet yapanların 14 lira ödemesini farketmeyenleri şoka uğratacak haberdir.
bre zındıklar! biz 15 lira veriyoruz şikayet etmiyoruz siz 10 verdiniz, çok mu?! ayrıca bizim 250mb'tan sonra net hızı 1 mbps'e düşüyor. sizin hergün 100mb'a kadar 7 mb. adamı hasta etmeyin.
bkz: sinir krizi
bkz: kan beynime sıçradı.
96 kbps lik hız artması durumunda adil olacak zamdır. bari 128 kbps olsun yeter.
aveada aynı fiyata 500 mblik paket bulabilirsiniz.
Uludağ sözlüğün nasıl bir çoluk çocuk yuvası olduğunu gösteren zamdır.

Ekşide millet bmw bayiisini eleştiriyor, burda 8 liralık zammı.

8 liran yoksa konuşma amk. Sus.
isyan ettirdi çıldırttı beni. sms 8 den 10 a çıktı paket de 8 den 10 a. 16 yerine 20 oldu ikisi. çıldırdım amk.
her gsm şirketinin aynı bokun laciverti olduğunun göstergesidir.
görsel
eser yenerler in oynadığı artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak reklamının hoşgeldin paketi olabilir.
2 liralık cüzi bir zam gibi görünse de aslında %25 'lik hayvani bir kazıktır. artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
tam soygun. artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacakmış gerçekten de.
sozlukte gormemle okumadigim mesajlara baktim ki kara haber gelmis.

telsiz kullanim bedeli denen zimbirtiyla beraber cebimizi yakacak diger haber.

15 kaat oduyormus ulen biz bunu senelerdir kullaniyoruz hatta vodafone da kalis sebebimiz sizi sikiyorlar diye bizi de siksinler demi. kafaya hey yavrum hey.

eksi de bmw konusuluyormus ulan adamlar dominosdan pizzayi beles getirme derdinde ben dominosun pizzasini parayla versen yemem.

vodafone musteri hizmetlerine mail attiracak haberdir.
koskoca dünya devinin küçük esnaf hesabıyla çirkeflik yapmasıdır, hassiktir be rıfat abidir. tamam o 2 lira bana koymayacak da, bu nasıl bir vurgundur arkadaş? binlerce operatöre daha iyi bir servis sağlamadan %25 zammı geçirmek de nedir?