bugün

ilişki başlamadan açık açık konuşan kızdır.

hani maksadın oysa boşa vakit harcama demek istemiştir, açık sözlüdür.
Genelde verir.
aklı biryerinde olan kızdır. karşı taraf istememiste söylemişse "Senden vermeni isteyen olmadı, vermediğin şey karaköyde birkaç yeşile bakıyor." diyip göt edildikten sonra arkadaşlık kesilebilir.
Biraz tuhaf bir üslupla söylemiş ama neticede ilişkiyi seksten ibaret sanan biriyse karşısındaki.güzel ayar vermiş kızdır.
Eski sevgilim bana eski nişanlısıyla birlikte olduğunu başka bir konudan bağlayıp söylemişti. Ben de bir sure düşündükten sonra onun yaptığını benden bekleme yapamam diye söylemiştim. O an ki bakışı hiç unutmam. Sonra da aldattı zaten demek ki isteyecekmiş. Yoksa neden anlatsın dimi.
En azından dürüsttür. Yormaz.
haklıdır.
entry sende.
Verir verir oda verir diğeri de alır.
ciddi düşünülecek kızdır hiç boşuna bok atmayın.
bunu baştan diyorsa
a- önceki sevgilisi/sevgilileri ile ya cidden çok fazla yatmıştır ve artık sexe dayalı olmayan bir ilişki arıyordur.
b- bir önceki sevgilisi/sevgilileri yatmak istemiştir ancak bu hanım kızımız kabul etmemiştir fakat oraldan türlü fantazilere kadar denemiştir.
c- kızın içi fesat aklı direk kadı+ erkek= sex denklemine gidiyor ki gönlü vardır verir.
d- düşük bir ihtimal olsa da aklı başında hanım kızımızdır güzeldir/çekicidir ve erkeklerin kendisine sex için yaklaşmasından sıkılmıştır ve sizi deniyordur.
ileri görüşlü ve garantici kızdır. Arkayı kolla öğüdünü çok dikkate almıştır.
Bunu diyen kız net 1 hafta içinde verecektir.

Neyi vermiyorsun lan mal mı bu adama göster kuru da yap ellet parasını çatır çatır ye sonra verme o adamda maldı zaten.

Ya seve seve ya seke seke vereceksin yavrum.

Kalbini diyorum yanlış anlaşılmasın *