bugün

erkeklerin namusu yok o zaman öylemi yada vermeyip öpüşüp blow analjop yapınca namuslu olabiliyoruz. günümüz türk kızlarını bozan asıl sizin bu bozuk teraziniz.
alamayıp alamayıp yalanan kedicik beyanı. kedicik de nicke uyumlu oldu bak. onlar ciğer anam ciğer uzanamazsın sen.
Orospuluktur. Ona buna s*kt*r kendini ondan sonra namus bacak arasında değildir de.
alamayıp alamayıp demiş birisi. işte yine ezber yine saçma cevaplar... bu mantıkla bizler cinayetleri, kimseyi öldüremediğimiz için eleştiriyoruz. hani kedi-ciğer mevzusu ya.
savunulacak yanı olmayan davranıştır.
Başlık biraz kaba.
Keşke sadece namus iki bacak arasındadır deseler. Bildiğim bir şey var, evlenmeden önce o boku yiyen erkek ya da kız namustan konu açılınca kuduz köpeğe dönüşüyor. Ağzından köpükler saçarcasına saldıracak adam arıyor.

Evet burası özgür bir ülke isteyen istediği ile yatar. Bundan bize ne!
Ama bilinmeli ki namus iki bacak arasındadır. Bunu asla normalleştiremezsiniz.

Bu arada namus sadece kadınlar için var olan bir şey değil.
Ve namus sadece iki bacak arasında da değildir. Hırsızlık yapmak, kul hakkı yemek de namussuzluktur!
yalnız, namus ve ahlak göreceli kavramlardır. seks için mantıklı olan zaten iki kişinin rızasının olmasıdır. önemli olan bu konuda karşı tarafa yalan söylememektir. daha da önemli olanı sırf kıskançlıktan başkalarının yaptıklarına bok atmamaktır. bana göre de ahlak ve namus denilen şey bu? sonuçta göreceli kavramlar değil mi?
iğrenç anılarınızı kendinize saklayın. Sanki ülkedeki bütün kızlar namussuzmuş gibi konuşuluyor. Bu ülkede hala namusuyla yaşayan kızlar var ve olacakta! Sizin bacınız yok mu? Siz bacınızın namusuyla yaşadığına inanmıyor musunuz? Evlenmeden önce o boku yediğine mi inanıyorsunuz?

Kim ne derse desin. Erkek ya da kız farketmez. Her iki tarafta en özelini herkese açmamalı. Yaptıysanız bir hata, hatanızı kabullenin. illa ki sizi o halinizle seven, kabullenen biri çıkar.
(bkz: am benim dilletirim bağ benim belletirim)